КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S5732-H SERIES ALL-OPTICAL SWITCHES

Комутатори серії CloudEngine S5732-H

Комутатори серії CloudEngine S5732-H – це вдосконалені повністю оптичні гібридні комутатори GE/10GE нового покоління з 24 або 48 спадними портами і 6 фіксованими висхідними портами 40 GE, які підтримують комутаційну здатність системи до 2,4 Тбіт/с. Комутатори серії CloudEngine S5732-H підтримують вбудований контроллер доступу (AC), керують до 1024 точками доступу з конвергенцією дротових і бездротових мереж.

Пристрої даної серії забезпечують повну мобільність, гарантуючи комфорт використання сервісів, підтримують розширений механізм створення віртуальних мереж Virtual Extensible LAN (VXLAN) і технологію віртуалізації мережі, що відповідає сучасним вимогам багатоцільових кампусних мереж. Засоби вимірювання стану безпеки підтримують виявлення підозрілого трафіку і шахрайських дій, які становлять загрозу безпеці мережі, а також методи виявлення шкідливих кодів, які можуть міститися в зашифрованому трафіку. Тому CloudEngine S5732-H є ідеальним рішенням для використання на рівнях агрегації або доступу в кампусних мережах великого і середнього розміру, на базовому рівні невеликої кампусової мережі або на рівні доступу з центрами обробки даних.

Конвергенція дротової і бездротової мереж

Пристрій керує 1024 точками бездротового доступу і володіє загальним функціоналом управління політиками дротових і бездротових мереж. CloudEngine S5732-H дозволить усунути недоліки автономних WLAN-контролерів, які пов’язані з неможливістю збільшення швидкості передачі.

Інтелектуальні функції O & M

Збір інформації з пристроїв в реальному часі за допомогою технологій телеметрії. Аналізатор CampusInsight відповідає за оперативне виявлення проблем кампусової мережі, які можуть погіршити якість користувацьких сервісів.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S5732-H SERIES ALL-OPTICAL SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені