КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S5731-S SERIES SWITCHES

Комутатори серії CloudEngine S5731-S

Комутатори серії CloudEngine S5731-S є стандартними гігабітними комутаторами доступу, які забезпечують електричні порти all-GE і фіксовані порти лінії зв’язку 10GE.

Комутатори серії CloudEngine S5731-S є гігабітними комутаторами доступу наступного покоління. Комутатори CloudEngine S5731-S, засновані на уніфікованій універсальній платформі маршрутизації (VRP) Huawei, надають розширені функції 3 рівня, просте O&M, інтелектуальний стек (iStack), гнучку мережу Ethernet і розвинені функції IPv6. Ці багатофункціональні комутатори широко використовуються в таких сценаріях, як доступ і об’єднання корпоративних кампусів, а також доступ до центрів обробки даних.

Автоматизація мережевих сервісів

Автоматичне розгортання віртуальних мереж за допомогою технології мережевої віртуалізації VXLAN, трансформація вузькоспеціалізованої мережі в багатоцільову, скорочення OPEX на 80%.

Спрощення експлуатації та техобслуговування мережі

Використання технології віртуалізації Super Virtual Fabric (SVF) для об’єднання фізичних ресурсів «базовий комутатор/комутатор агрегації + комутатор доступу + точка доступу» в єдиний логічний пристрій спрощує експлуатацію і техобслуговування мережі (SVF-клієнти автоматично налаштовуються і запускаються в роботу).

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S5731-S SERIES SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені