КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S5731-H SERIES SWITCHES

Комутатори серії CloudEngine S5731-H

Вдосконалені комутатори гігабітного доступу серії CloudEngine S5731-H з електричними спадними портами GE і висхідними портами 10 GE, а також одним слотом для встановлення плати розширення.

Пристрої CloudEngine S5731-H надають гігабітні з’єднання на рівні агрегації або доступу в великих і середніх кампусних мережах, на рівні ядра в мережах філій або невеликих кампусів, а також на рівні доступу в центрах обробки даних.

Вбудований контролер бездротового доступу підтримує до 1024 точок доступу WLAN і дозволить об’єднати провідну та бездротову мережі, а також спростити операції. Завдяки функціоналу повної мобільності (Free Mobility) користувачі не помітять різниці в якості сервісів, незалежно від того, де вони знаходяться, а технологія мережевої віртуалізації VXLAN дозволить створити багатоцільову мережу.

Рішення CloudEngine S5731-H з вбудованими засобами вимірювання стану безпеки дозволяє виявити підозрілий трафік і шахрайські дії, які становлять загрозу безпеці мережі. Підтримка технології Encrypted Communications Analytics для виявлення шкідливих кодів, які можуть міститися в зашифрованому трафіку.

Надвеликий буфер порту для неблокованого пересилання даних

Надвеликий буфер порту – в 6 разів більше, ніж в галузі та гігабітная смуга пропускання для неблокованого пересилання даних і низької затримки в роботі голосових, VR- і інших сервісів в епоху Wi-Fi 6.

Інтелектуальна експлуатація та усунення несправностей в лічені хвилини

Збір даних пристрою в режимі реального часу за допомогою системи телеметрії і взаємодія з аналізатором мережі кампусу CampusInsight дозволяють виявляти проблеми в мережі, які впливають на роботу користувача.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S5731-H SERIES SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені