КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S12700E SERIES SWITCHES

Комутатори серії CloudEngine S12700E

Комутатори CloudEngine S12700E забезпечують надвисоку комутаційну ємність, конвергенцію дротової і бездротової мереж, широкий набір відкритих інтерфейсів і плавну модернізацію на рівні ядра кампусних мереж. Багатофункціональна серія флагманських комутаторів в лінійці Huawei CloudCampus призначена для створення простих в управлінні і обслуговуванні інтелектуальних кампусних мереж для високоякісної роботи сервісів.

Надвисока пропускна здатність

CloudEngine S12700E забезпечує надвисоку пропускну здатність на рівні ядра кампусової мережі. Завдяки чипсетам Solar досягається найвища в галузі щільність портів 100 GE і швидкість передачі даних. Технологія комутації осередків дозволяє реалізувати неблоковану комутацію і домогтися нульової втрати пакетів.

Конвергенція дротової і бездротової мереж

Конвергенція дротової і бездротової мереж значно спрощує операції. Уніфікація політик доступу і управління користувачами дротової і бездротової мереж забезпечує контроль якості обслуговування на рівні користувачів і на рівні додатків. Один комутатор CloudEngine S12700E здатний керувати більш 50 000 бездротових користувачів і 10 240 бездротових точок доступу.

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S12700E SERIES SWITCHES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені