КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S5732-H SERIES HYBRID OPTICAL-ELECTRICAL SWITCH

Гібридний оптико-електричний комутатор серії CloudEngine S5732-H

CloudEngine S5732-H – це нове покоління комутаторів доступу, оснащених 24 оптичними SFP і 24 електричними RJ-45 спадними портами 10 GE, 4 висхідними портами 25 GE і 2 висхідними портами 40 GE або 100 GE і одним слотом розширення.

В основі даної серії лежить розроблена компанією Huawei універсальна платформа маршрутизації (Versatile Routing Platform; VRP) з додатковими можливостями IDN (Intent-Driven Network), в тому числі інтегрований контролер Access Controller, який може управляти 1024 точками бездротового доступу, і функції повної мобільності, які дозволяють домогтися стабільної якості зв’язку при переміщенні користувачів. CloudEngine S5732-H спроектований як комутатор агрегації і призначений для застосування в кампусних мережах середнього та великого розміру.

Подача живлення за технологією PoE ++ при великому віддаленні

Синергія оптичної і електричної передачі: живлення точок доступу Wi-Fi 6, віддалених на відстань до 300 м, здійснюється через виту пару стандарту Ethernet RJ-45 class 6 (технологія PoE ++ 60W), а передача даних здійснюється оптикою стандарту SFP+ зі швидкістю до 10 Гбіт/с.

Вбудована функція контролера доступу

Управління максимум 1024 точками бездротового доступу. Поєднання функцій управління політиками дротового і бездротового доступу

Технічні характеристики/Специфікація
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну КОМУТАТОР HUAWEI CLOUDENGINE S5732-H SERIES HYBRID OPTICAL-ELECTRICAL SWITCH

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені