PTZ-камера DL30

Камера DL30 компанії Aver – актуальне рішення для онлайн-освіти. Після підключення DL30 до ноутбука, викладач може вільно переміщатися в процесі запису трансляції, що дає змогу учням сприймати матеріал незалежно від їхньої локації та місця розташування викладача.

 

DL30 оснащена 12-кратним оптичним зумом, який плавно працює і не спотворює зображення. Камера чітко відображає зображення навчальної дошки, а також середні, великі та далекі знімки вчителя, забезпечуючи стабільність зйомки із збереженням якості деталізації.

 

Простота управління і можливість підключення технології «plug-and-play» – головні переваги DL30, які ідеально підходять для установки в кожному навчальному класі. Студенти, які під’єднані до системи онлайн і офлайн, можуть бачити один одного та навчатися так, ніби всі вони перебувають в одній кімнаті.

 

Технічні характеристики PTZ-камери DL30:

Тип Камера для відео-конференц зв’язку
Роздільна здатність 1080p (60/30 к/с)
Інтерфейс USB,
Audio line in
Живлення PoE+

Ключові переваги:

 • Ідеально підходить для дистанційного навчання
 • Роздільна здатність Full HD 1080p.
 • 12-кратний оптичний зум
 • Наявність зонального режиму та режиму доповідача
 • IP/USB-виходи

Особливості PTZ-камери AVER DL30

Цифрова камера PTZ DL30 від виробника обладнання для відеоконференцій Aver адаптована для проведення онлайн-занять, а також навчання за комбінованою формою (з онлайн і офлайн учасниками). Серед її ключових особливостей варто виділити:

 • можливість дистанційного керування режимами та налаштуваннями через пульт;
 • автоматичне фокусування на лекторі або іншій заданому об’єкту або зоні зоні завдяки впровадженню технологій ШІ;
 • оптичний 12-кратний зум і широкий кут огляду, завдяки чому PTZ камера передає чітку деталізовану картинку незалежно від місця знаходження вчителя в аудиторії, класі;
 • можливість проведення повноцінних стримінгів через додаток CaptureShare;
 • найпростіша технологія підключення до ноутбука без додаткових налаштувань.

Чому варто купити камеру PTZ-камери AVER DL30 в компанії ITBIZ

ITBIZ – системний інтегратор, який впроваджує в діяльність компаній сучасні IT-продукти для автоматизації та оптимізації бізнес-процесів. Замовлена у нас за доступною ціною камера PTZ AVER DL30 буде доставлена покупцеві максимально швидко. За необхідності наші фахівці під’єднають і налаштують обладнання.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну PTZ-камера DL30

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені