AVer Information Inc. провідний світовий виробник рішень для презентацій та освіти, який заснований у 2008 році. Компанія спеціалізуються на виробництві візуалізаторів (документ-камер) AVerVision, систем відеоспостереження та відеоконференц зв’язку. Штаб-квартира розташована в місті Нью-Тайбей, Тайвань. Виробник активно працює на світовому ринку, забезпечуючи доступність своєї продукції та послуг у більш ніж 100 країнах по всьому світу.

Успіх компанії AVer на ринку зумовлений не лише її прагненням до високої якості та відповідності сучасним стандартам, а й інноваційними підходами розробки рішень у галузі відео, електроніки, оптики, бездротового зв’язку, програмного забезпечення та промислового дизайну.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені

  Сучасні, функціональні та комфортні в експлуатації системи відеоконференцзв’язку Aver відомі більш ніж у 100 країнах світу. Їх обирають користувачі, які прагнуть зробити онлайн-спілкування на ділових переговорах, відеоконференціях, навчальних заняттях максимально комфортним та ефективним.

  Яке обладнання для презентацій та освіти
  пропонує компанія Aver

  Серед найбільш функціональних і надійних в експлуатації пристроїв споживачі виділяють:

  • Систему відеоконференцій Aver VC520 Pro 3. Вона повністю укомплектована необхідним набором пристроїв для забезпечення якісного зображення та звуку під час проведення віддаленої презентації, нарад, переговорів тощо. До Aver VC520 Pro 3 входить цифрова PTZ-камера, спікерфон, реалізовано 3 канали потокового передавання, а також функція адаптації під режим і яскравість освітлення в приміщенні.
  • Цифрову камеру DL30. Ідеальний варіант для організації онлайн або гібридного навчання. Система відеоконференцзв’язку Aver дає змогу лектору вільно переміщуватися аудиторією і залишатися в полі зору для онлайн-учнів. Оснащена 12-кратним оптичним зумом, PTZ камера Aver DL30 передає максимально деталізовану чітку картинку з миттєвим фокусуванням.

  Оборудование для конференц-залов EVOKO

  Характеристики та переваги обладнання Aver

  Передові високотехнологічні пристрої для відеоконференцій від бренду Aver вирізняють такі особливості:

  • висока роздільна здатність картинки (1080p) з максимальною деталізацією;
  • застосування ШІ для розпізнавання облич і фокусування на заданій зоні або об’єкті;
  • багаторазовий зум, що функціонує плавно, без спотворень;
  • найпростіша технологія підключення “Plug and Play” з автоматичним налаштуванням параметрів;
  • можливість дистанційного керування обладнанням.

  Завдяки цим перевагам система відео конференц-зв’язку Aver забезпечує повноцінне спілкування та отримання інформації в повному обсязі під час гібридних або онлайн занять, ділових зустрічей.

  Чому варто купити обладнання для відеоконференцзв’язку Aver в компанії ITBIZ

  У своїй роботі системний інтегратор ITBIZ спеціалізується не тільки на проєктуванні та впровадженні в роботу організацій високотехнологічних IT-рішень. У сферу нашої діяльності входить також постачання обладнання. Системи відеоконференцзв’язку Aver у нас можна придбати за оптимальною ціною з офіційною гарантією від виробника та можливістю доставки в максимально короткі терміни.

  FAQ

  Яке обладнання оптимально підходить для організації освітнього процесу в онлайн-форматі?

  Найкраще вимогам онлайн-навчання відповідає PTZ-камера Aver DL30, в яку впроваджено ШІ для швидкого й точного розпізнавання облич, автоматичного фокусування на доповідачеві незалежно від місця його знаходження в приміщенні.

  Яка вартість системи відеоконференцзв'язку Aver?

  Вартість визначається складністю та комплектацією обладнання. Лояльна цінова політика, якої дотримується наша компанія, дає змогу підібрати максимально вигідну пропозицію для кожного клієнта.

  Що відрізняє PTZ-камеру від звичайної цифрової?

  Оснащення приводами, які забезпечують нахил, обертання корпусу, а також опція зум. Усе це дає змогу точно фокусуватися на об’єкті.

  Чи можливе навчання персоналу після того, як відеоконференц-систему Aver буде під'єднано?

  За необхідності наші співробітники проводять консультації та роз’яснюють, як повною мірою реалізувати функціонал обладнання.

  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 [email protected] Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!