Сервісні карти наступного покоління від Juniper з’явилися на українському ринку

25.04.2024 183

Juniper ms-mic moduleJuniper ms-mpc cardКомпанія ITBIZ оголошує про випуск мультисервісних карт Juniper нового покоління для маршрутизаторів серії MX та початок їх продажу на території України.

У картках MS-MPC та модулях MS-MIC реалізовані технології СG-NAT з підтримкою функціоналу NAPT44, NAPT64, NAT-PT, NAPT66, NAT44, Twice-NAT44, PAT-PP та Dynamic-NAT. Також підтримуються IPSEC, Stateful Firewall та jFlow. Нові карти працюють лише на новій платформі Junos 13.2R1 і можуть співіснувати в одному шасі з MS-DPC (на старших серіях MX).

Карта MS-MPC, обладнана чотирма процесорами з 32 Гб пам’яті, забезпечує пропускну здатність 60 Гбіт/с.

Модуль MS-MIC обладнаний одним процесором з 16 Гб пам’яті і може бути встановлений на молодшу лінійку маршрутизаторів Juniper MX (MX5-МХ80) та на лінійні карти MPC.

Про компанію Juniper Networks

Juniper Networks – виробник широкого спектру активного мережевого обладнання класу hi-end, чиї рішення використовуються для виконання завдань маршрутизації, комутації, забезпечення безпеки, політики контролю автентифікації, а також для прискорення роботи додатків та управління мережею. Маршрутизатори Juniper MX 3D – серія універсальних пограничних маршрутизаторів з можливістю підтримки всіх видів послуг для бізнесу, житлового сектору та мобільних послуг. Juniper MX 3D розділяють функції контролю та передачі даних для забезпечення максимальної масштабованості та інтелектуальних можливостей надання послуг.

Про компанію ITBIZ

ITBIZ – системний інтегратор спеціалізованих рішень в галузі інформаційних технологій, що успішно працює на ринку України з 2007 року. Веб-сайт компанії: itbiz.ua.