Новий план Juniper Networks забезпечить зростання прибутку і частки на ключових сегментах ринку

25.04.2024 105

juniper-networks-blue

28 лютого 2014

Juniper Networks представила новий виробничий план, згідно з яким компанія переорієнтується на найважливіші для провайдерів і корпоративних клієнтів інновації. Зокрема, Juniper Networks провела всебічне дослідження компанії та потреб клієнтів для більш ефективної проектно-конструкторської роботи та програми випуску продукції на ринок. В результаті цього компанія очікує зростання оперативного прибутку та рентабельності, повідомляє сертифікований партнер Juniper – провідний системний інтегратор України ITbiz.

“В основі нашої нової стратегії лежить переконання, що наші клієнти, багато з яких є найбільшими світовими провайдерами, фінансовими установами та урядовими організаціями, займаються створенням масштабованих, гнучких, безпечних, високоінтелектуальних та віртуалізованих мереж” — заявив генеральний директор Juniper Networks Шейган Керадпир. “Будучи високоефективною компанією з виробництва мережевого обладнання, Juniper Networks має унікальну можливість допомогти клієнтам подолати всі труднощі, пов’язані з швидкозростаючими мережевими потребами. Наш новий план наблизить нас до клієнтів; ми прагнемо до спільного впровадження інновацій та підвищення ефективності спільної роботи” — додав він.

Ключовими елементами нового плану є:

— Ставка на інженерно-технічний досвід компанії у сфері комутації, маршрутизації, управління мережею та забезпечення безпеки. Juniper є розвиваючоюся компанією, що підтверджується її фінансовими результатами (за результатами 2013 року компанія збільшила прибуток в 2,3 рази).

— Створення оптимізованої, більш гнучкої та орієнтованої на результат структури One Juniper, спрямованої на задоволення потреб клієнтів у високоінтелектуальних мережах та хмарних середовищах.

— Підвищення ефективності та поліпшення процесу управління фінансами. Новий план та оптимізація структури Juniper призведуть до значного зростання оперативної рентабельності. За результатами першого кварталу 2015 року компанія планує скоротити оперативні витрати на $160 млн порівняно з 4 кварталом 2013 року, досягнути в 2015 році 25% оперативної маржі та оперативних витрат у розмірі 39% від виручки. Для спостереження за ефективністю використання коштів, компанія створила очолюваний Ш. Керадпиром Комітет з контролю за коштами та планує надавати що квартальні звіти про динаміку.

— Новий план розподілу коштів. Протягом 3 років Juniper планує надати акціонерам мінімум $3 млрд у вигляді дивідендів та викупу назад. У рамках цього плану рада директорів виділила $2 млрд на викуп назад до кінця 1 кварталу 2015 року. Крім того, з 3 кварталу 2014 року Juniper почне виплачувати дивіденди у розмірі $0,10 на акцію з наміром подальшого збільшення розміру дивідендів.

“Представлені ініціативи ґрунтуються на всебічному аналізі компанії та потреб клієнтів, у зв’язку з чим ми переконані, що вони призведуть до довгострокового розвитку, зростання прибутку та збільшення нашої частки на ринку на ключових сегментах ринку” — прокоментував зміни новий генеральний директор Juniper Networks Шейган Керадпир.

Компанія Juniper Networks – виробник широкого спектру активного мережевого обладнання класу hi-end, чиї рішення використовуються для виконання завдань маршрутизації, комутації, забезпечення безпеки, політики контролю автентифікації, а також для прискорення роботи додатків та управління мережею.

Компанія ITBIZ є системним інтегратором спеціалізованих рішень в галузі інформаційних технологій, і успішно працює на ринку України з 2007 року. Веб-сайт компанії: itbiz.ua.