Juniper Networks та NIKE розпочинають співпрацю для створення хмарного дата-центру нового покоління

25.04.2024 148

19 серпня 2014

nike-inc juniper_networksКомпанія NIKE, Inc., світовий лідер у сфері спортивного взуття, одягу, обладнання та аксесуарів, розпочинає співпрацю з Juniper Networks, лідером у сфері інноваційних мережевих технологій, для створення високомасштабованого хмарного дата-центру нового покоління та мережевої інфраструктури.

У рамках цієї співпраці NIKE планує впровадити ключові компоненти архітектури MetaFabric для підтримки поточних та майбутніх завдань. Крім того, MetaFabric буде служити основою для віртуалізації багатьох дата-центрів NIKE по всьому світу.

З використанням відкритої стандартизованої архітектури MetaFabric, яка включає перевірені рішення маршрутизації, комутації, безпеки, управління та оркестрації, NIKE може очікувати покращення продуктивності додатків у компанії, а також розширеного управління мережею за допомогою автоматизації та аналітики даних.

Juniper Networks буде співпрацювати з NIKE, щоб надати рішення операторського класу, високо масштабованість, безпеку мережевої архітектури, розширену оркестрацію, а також створення майбутніх розробок для мережі компанії NIKE.

На території України офіційним реселером продуктів компанії Juniper Networks є системний інтегратор спеціалізованих рішень в галузі інформаційних технологій компанія ITBIZ.

Компанія ITBIZ – провідний системний інтегратор спеціалізованих апаратних рішень на IT-ринку України. До портфелю компанії входять такі відомі світові виробники, як Juniper Networks, Brocade, Extreme, Arbor Networks, FireEye, Ruggedcom, Barco та інші.

Додаткова інформація про продукти та рішення доступна на веб-сайті компанії ITBIZ.