Juniper Networks представляє MetaFabric™, нову архітектуру для наступного покоління хмарних дата-центрів

21.05.2024 114

MetaFabric™ поєднує в собі інноваційний дизайн, передові технічні характеристики та налаштоване програмне забезпечення, що дозволяє працювати та управляти кількома дата-центрами як однією системою.

Архітектура MetaFabric™ була розроблена компанією Juniper Networks з метою допомогти великим підприємствам та провайдерам у вирішенні завдань, пов’язаних з управлінням географічно віддаленими один від одного дата-центрами.

MetaFabric™ спрощує та прискорює розгортання та використання додатків як всередині системи з кількох дата-центрів, так і між віддаленими один від одного дата-центрами компанії.

Нова архітектура дозволяє користувачам створювати безпечні та ефективні мережеві дата-центри, застосовуючи інноваційні рішення від Juniper Networks.

Більшість сучасних рішень для побудови мережевої інфраструктури недостатньо продуктивні та функціональні в контексті створення та управління дата-центрами, що не дозволяє користувачам повністю оцінити та використовувати потенціал хмарних технологій в умовах постійно зростаючих обсягів інформації.

Звідомлення всесвітньо відомої дослідницької компанії Gartner стверджує, що “традиційні мережеві рішення не відповідають потребам сучасного користувача. Для оптимізації бізнесу, архітектори мережі повинні зосередитися не на технологічній складовій, а на бізнес-процесах клієнта”. Архітектура Juniper Networks® MetaFabric™ радикально змінює звичну парадигму.

Об’єднуючи безліч передових розробок у сфері комутації, маршрутизації, програмного забезпечення, MetaFabric™ дозволяє підприємствам здійснити оптимальну, як з точки зору необхідних інвестицій, так і з технічної точки зору, модернізацію дата-центрів без необхідності повної миттєвої заміни існуючої інфраструктури. Крім того, використовуючи MetaFabric™, компанії можуть оптимально розгортати та використовувати в повсякденному режимі різні мережеві ресурси з різних дата-центрів, збільшуючи ефективність бізнесу, швидкість прийняття рішень та зменшуючи витрати на експлуатацію інфраструктури та навчання персоналу.

Ключові особливості MetaFabric™

Нова архітектура побудована на трьох головних принципах – відкритість (open), простота (simple) і інтелектуальність (smart), згідно з якими користувачі можуть інтегрувати різні апаратні та програмні рішення від Juniper Networks та інших вендорів без ризику значних простоїв та збоїв.

  • Принцип відкритості означає, що архітектура MetaFabric™ базується на відкритих інтерфейсах та здатна інтегруватися з будь-яким дата-центром без прив’язки до будь-якого конкретного виробника обладнання чи ПЗ.
  • Принцип простоти передбачає можливість самостійного розгортання, експлуатації та управління дата-центром існуючим персоналом клієнта без необхідності залучення додаткових вузькопрофільних спеціалістів, що в кінцевому підсумку призводить до зниження загальних трудових витрат.
  • Принцип інтелектуальності передбачає використання вбудованих інформаційно-аналітичних систем для досягнення максимальної ефективності та використання сучасних хмарних, мобільних технологій та способів обробки великих обсягів даних.

Слід відзначити, що MetaFabric™ має блочну структуру та охоплює широкий спектр існуючих та нових рішень Juniper для комутації, маршрутизації, SDN та безпеки.

Разом з архітектурою компанія також анонсувала:

  • сімейство 10- та 40-гігабітних комутаторів агрегації трафіку на рівні стійки QFX5100, які за своїми параметрами є одними з найшвидших на ринку;
  • нові SDN та WAN можливості маршрутизаторів серії МХ, які тепер можуть використовуватися в ролі універсальних SDN-шлюзів для миттєвого приєднання реальних або віртуальних мереж;
  • ряд SDN-рішень для оптимізації дата-центрів.

Рекомендованим представником компанії Juniper Networks щодо використання MetaFabric™ на території України був представлений провідний системний інтегратор – компанія ITBiz.

Про компанію ITBIZ

Компанія ITBIZ – системний інтегратор спеціалізованих апаратних рішень у галузі інформаційних технологій, успішно працює на ринку України з 2007 року. Веб-сайт компанії: itbiz.ua