Juniper Networks отримала престижні нагороди на виставці Interop Tokyo 2014

25.04.2024 173

13 червня 2014

Компанія ITBIZ — провідний системний інтегратор спеціалізованих апаратних рішень, повідомляє, що Juniper SRX5400 Services Gateway та Juniper Networks Contrail отримали визнання завдяки своїм інноваційним технологіям та передовим позиціям в галузі мережевих технологій для підприємств та сервіс-провайдерів.

Juniper Networks, лідер в області інноваційних мережевих технологій, отримав найвищі нагороди у двох номінаціях на Interop Tokyo 2014. Juniper SRX5400 Services Gateway отримав Grand Prix нагороду Best of Show Award в категорії ShowNet Product та нагороду Best of Show Award Special Prize в категорії безпеки, тоді як Juniper Networks Contrail виграв нагороду Best of Show Award Special Prize в номінації Cloud Platform.

interop14

Interop Tokyo одна з найбільших в Азії виставок ІТ-індустрії, щорічно нагороди отримують найбільш інноваційні продукти, рішення та послуги серед сотень представлених. Цього року виставка зібрала більше 130 тисяч відвідувачів. Продукти та рішення Juniper Networks отримують нагороди щороку з 2007 року.

«Для нас велика честь, що ми отримали такі престижні нагороди за SRX5400 Services Gateway та Contrail. Contrail і надалі лідирує на ринку для SDN з підтримкою дата-центрів та NFV. У нас є півдюжини партнерів, що координують в хмарі, і більше дюжини розробників технологій, які вже беруть участь у наданні рішень для віртуальної мережевої служби на нашій платформі, що робить його більш цінним»,- Майк Марселлін, старший віце-президент з стратегії та маркетингу, Juniper Networks.

На території України офіційним реселером продуктів компанії Juniper Networks є системний інтегратор спеціалізованих рішень в галузі інформаційних технологій компанія ITBIZ.

Компанія ITBIZ — провідний системний інтегратор спеціалізованих апаратних рішень на IT ринку України. В портфель компанії входять такі відомі світові виробники, як Juniper Networks, Brocade, Extreme, Arbor Networks, FireEye, Ruggedcomm, Barco, і ін.

Додаткова інформація про продукти та рішення доступна на сайті компанії ITBIZ.