Juniper Networks купує компанію WANDL

21.05.2024 134

Компанія Juniper Networks придбала компанію WANDL, провідного постачальника передових програмних рішень з планування, проектування, управління та оптимізації багаторівневих мереж нового покоління.

Згідно з умовами угоди, сума угоди становить приблизно $60 млн.

WANDL надає широкий спектр передових рішень для аналізу, моделювання, управління, оптимізації та регулювання потужностей мереж. Рішення WANDL забезпечують поліпшення продуктивності мережі при зниженні витрат на її обслуговування.

Згідно з умовами угоди, головний офіс WANDL в Нью-Джерсі буде посилено за рахунок використання потужностей Juniper Networks OpenLab та Центру інновацій Junos®.

Остаточне закриття угоди очікується у січні 2014 року. Щодо використання продуктів Juniper Networks на території України компанія рекомендує звертатися до провідного системного інтегратора – компанії ITBIZ.

“Компанія WANDL є давнім партнером Juniper з великим досвідом оптимізації мережевої інфраструктури, і ми з нетерпінням чекаємо початку спільної роботи. Наші клієнти фокусуються на пошуку рішень розподілу мобільних, хмарних, відео-обчислень та інших послуг передачі даних, тому технології компанії WANDL будуть їм дуже корисними”, – прокоментував угоду старший віце-президент та генеральний директор відділу продуктів для маршрутизації Juniper Networks Деніел Хуа (Daniel Hua).

“Ми впевнені, що об’єднання програмних рішень WANDL та досвіду компанії Juniper Networks у забезпеченні високопродуктивних мереж принесе значну вигоду клієнтам, які прагнуть побудувати мережні архітектури наступного покоління з більшою продуктивністю за зниження витрат. Компанія WANDL має багатий досвід розгортання систем управління мережами та надання рішень для великих мультивендорних мереж. Об’єднання з Juniper дозволить нам випускати на ринок комплексні високопродуктивні рішення з прискорення роботи мереж”, – додав президент WANDL Дейв Венг (Dave Wang).

Про компанію WANDL

Заснована в 1986 році компанія WANDL займається наданням програмного забезпечення для проектування, планування та управління IP/MPLS, ATM, PNNI/HPNNI, Frame Relay, Optical Transport та VoIP рішеннями.

Продуктами WANDL користуються більше 200 провайдерів, транспортних компаній, державних організацій та інших підприємств по всьому світу.

Про компанію Juniper Networks

Juniper Networks – виробник широкого спектру активного мережевого обладнання hi-end класу, чиї рішення використовуються для виконання завдань маршрутизації, комутації, забезпечення безпеки, політики контролю автентифікації, а також для прискорення роботи додатків та управління мережею.