Juniper Networks і Aruba Networks мають намір співпрацювати для створення стандартизованих рішень для корпоративних мереж

25.04.2024 116

5 червня 2014

Один з провідних виробників широкого спектра активного мережевого обладнання Juniper Networks та виробник уніфікованих бездротових мережевих рішень компанія Aruba Networks оголосила про співпрацю з метою створення відкритих збігових рішень для провідних і бездротових мереж.

Aruba-Networks-ITBIZ

У рамках цього угоди Juniper має намір відкрити для технологічних партнерів, таких як Aruba, ключові елементи програмного забезпечення та нові прикладні програмні інтерфейси (API), які дозволять оптимізувати використання напівпровідників Juniper. Це прискорить впровадження інновацій і допоможе зміцнити співпрацю клієнтів та партнерів. Open Convergence Framework забезпечує цілісність інтеграції сторонніх технологій з маршрутизаторами та комутаторами Juniper для створення ефективних мережевих інфраструктур.

Згідно з дослідницькою компанією Canalys, уже до 2016 року, ринок пристроїв досягне 2,6 мільярда, що робить ефективне керування цією кількістю пристроїв, складною задачею для ІТ-виробників. Крім того, швидке впровадження бізнес-застосунків (наприклад, клієнтів voice-over-WiFi) буде потребувати удосконалення політик, оркестрації, покращення управління та оптимізації.

Juniper та Aruba мають намір запропонувати рішення цих завдань шляхом інтеграції обладнання, а також контекстних даних про користувачів, пристрої, застосунки та розташування, отриманих від корпоративних продуктів Aruba WLAN.

Така інтеграція дозволить організаціям підвищити продуктивність, впровадити політики, розроблені з урахуванням особливостей мобільних пристроїв, знизити загальну вартість володіння за рахунок оптимального використання мережевого обладнання різних виробників.

На території України офіційним реселером продуктів компанії Juniper Networks є системний інтегратор спеціалізованих рішень в галузі інформаційних технологій компанія ITBIZ.

Компанія ITBIZ – провідний системний інтегратор спеціалізованих апаратних рішень на IT-ринку України. До портфелю компанії входять такі відомі світові виробники, як Juniper Networks, Brocade, Extreme, Arbor Networks, FireEye, Ruggedcom, Barco та інші.

Працюючи понад 7 років з ключовими інтернет-провайдерами, дата-центрами, підприємствами енергетики та нафтогазової сфери, банками, державними та промисловими організаціями, медіа та телевізійними компанії – набула репутації надійного та компетентного бізнес-партнера, завдяки команді професіоналів, гнучкій системі управління проектами та інноваціями. підходами.

Додаткова інформація про продукти та рішення доступна на веб-сайті компанії ITBIZ.