Державний університет Armstrong Atlantic впроваджує бездротові рішення Juniper Networks

21.05.2024 132

Анотація. Широкий набір бездротових рішень Juniper Networks відповідає вимогам кампусів коледжу, забезпечуючи при цьому безпеку, гнучкість і мобільність для користувачів за менші витрати.

Саннівейл, Каліфорнія — Компанія Juniper Networks, лідер в галузі мережевих інноваційних рішень, оголосила, що державний університет Armstrong Atlantic, який є частиною системи університетів штату Джорджія, успішно впровадив бездротові рішення Juniper Networks в мережу, що охоплює територію його кампусів. Для підтримки зростаючої кількості мобільних пристроїв серед студентів, викладачів і співробітників, Armstrong Atlantic також співпрацює з компанією Juniper Networks з метою побудови надійного центру обробки даних і архітектури мережі. Нова бездротова локальна мережа (WLAN) забезпечує надійний зв’язок і може обробляти тисячі одночасних сесій передачі відео високої чіткості, онлайн-співпраці та вимогливих до пропускної здатності обчислювальних процесів.

Оскільки чотирирічний державний університет пропонує понад 100 різних академічних програм приблизно для 7500 студентів, Armstrong усвідомив, що реалізація комплексного мережевого рішення для кампусу з конвергентними можливостями провідної і бездротової зв’язку матиме прямий і позитивний вплив на спільноти студентів, викладачів і співробітників. Крім того, університет підтримує ініціативи дистанційного навчання, обслуговуючи велику аудиторію, що визначає необхідність надійного рішення для центру обробки даних. З Juniper Networks, Armstrong зміг побудувати центр обробки даних і мережу, які задовольняють їх потреби при одночасному зниженні експлуатаційних витрат.

У зв’язку з розвиваючоюся тенденцією Bring Your Own Device (BYOD), здатність бездротових мереж забезпечити безпечну підтримку великої кількості мобільних пристроїв одночасно є головною турботою для ІТ-адміністраторів. Мобільні користувачі Armstrong очікують неперервного бездротового зв’язку, навіть якщо вони переходять між провідною і бездротовою середовищами. Якщо вони зазнають негативного досвіду, це може бути потенційно небезпечним для репутації організації.

У недавньому зовнішньому тестуванні, проведеному консалтинговою фірмою Novarum, бездротові рішення Juniper Networks продемонстрували свою відмінну ефективність в масштабних BYOD середовищах з високою щільністю користувачів, забезпечуючи неперервний зв’язок навіть при дуже інтенсивному використанні пропускної здатності. У рамках строгого процесу тестування рішення Juniper Networks для бездротових локальних мереж були випробувані в рамках декількох сценаріїв відмов і виявили здатність підтримувати хороший зв’язок у всіх них. Під час проведення тестування з конкуруючими пропозиціями результати випробувань показали, що рішення Juniper Networks для бездротових локальних мереж здатні забезпечити високопродуктивні підключення до мережі. У поєднанні з додатковими розширеними можливостями, такими як Virtual Controller Cluster, які забезпечують подолання відмов без втрат і гарантують неперервність мережевого трафіку для підтримки критичних застосунків.

Основні факти

WLAN контролери Juniper Networks серії WLC та бездротові точки доступу серії WLA, в поєднанні з серією Ethernet комутаторів EX, дозволяють Armstrong розгорнути центр обробки даних і мережу кампусу університету, які забезпечують міцну, надійну провідну та бездротову зв’язок для кожного користувача, незалежно від його місцеперебування. Крім того, використовуючи програмне забезпечення Junos Space Network Director, Armstrong отримав можливість скористатися перевагами більш ефективного управління мережею.

Університет отримав приблизно 30-відсоткове скорочення експлуатаційних витрат порівняно з використанням рішень попереднього постачальника. Університет має плани поетапної реалізації рішення Juniper Networks в межах своїх центрів обробки даних та мережевого середовища, що сприятиме подальшому зниженню складності мережі і збільшить тривалість безвідмовної роботи.

Як університет, який повинен підтримувати та обробляти великі обсяги персональних даних студентів, Armstrong ставиться до безпеки дуже серйозно. Використовуючи шлюзи Juniper Networks MAG6610, Armstrong може надати авторизованим користувачам, включаючи студентів, викладачів, співробітників, гостей і підрядників, безпечний, надійний віддалений і місцевий доступ до мережі з будь-якої точки на території кампусу. Шлюзи серії MAG об’єднані з системою аутентифікації університету та взаємодіють з комутаторами серії EX та будь-якими пристроями 802.1x для організації динамічних контекстно-залежних політик безпеки.

Для забезпечення плавного розгортання з мінімальним часом простою, Armstrong звернувся до мережевого системного інтегратора, партнера Juniper Networks, Layer 3 Communications. Після початкового розгортання, Layer 3 Communications продовжує надавати університету послуги професійної технічної підтримки.

Постачальником високотехнологічних рішень компанії Juniper Networks на території України є передовий системний інтегратор — компанія ITBIZ.

Про компанію ITBiz

Компанія ITBiz є системним інтегратором спеціалізованих апаратних рішень в галузі інформаційних технологій і успішно працює на ринку України з 2007 року. Веб-сайт компанії: itbiz.ua