Читачі журналу SC Magazine обрали Juniper Networks переможцем у номінаціях Best Cloud Computing Security та Best IPsec/SSL VPN у 2013 році

21.05.2024 111

САН-ФРАНЦИСКО, Каліфорнія — На конференції RSA 2013 компанія Juniper Networks, лідер у галузі мережевих інновацій, була обрана лауреатом читацької премії SC 2013 у категоріях Best Cloud Computing Security та Best IPsec/SSL VPN. Віртуальний шлюз vGW та сімейство шлюзів Junos(R) Pulse від Juniper Networks були обрані як два найефективніші рішення в галузі інформаційної безпеки, які вирішують найважливіші завдання перед організаціями. Про це було оголошено на церемонії нагородження SC Awards Gala 2013.

“Для нас велика честь отримати ці нагороди від читачів журналу SC Magazine, як ще одне підтвердження того, що наші провідні рішення для забезпечення SSL VPN та безпеки хмарних обчислень повністю відповідають потребам наших клієнтів”, – сказав Майкл Каллахан, віце-президент з маркетингу продуктів безпеки для бізнесу в Juniper Networks.

Сотні виробників, які пропонують продукцію для комерційних, державних, освітніх, некомерційних та інших видів організацій, були включені в категорію нагород читацької довіри. Віртуальний шлюз vGW та сімейство шлюзів Junos(R) Pulse від Juniper Networks були обрані читацькою аудиторією журналу SC Magazine, яка складається з великих, середніх та малих підприємств, які представляють всі основні вертикальні ринки, включаючи фінансові послуги, охорону здоров’я, державне управління, роздрібну торгівлю, освіту та інші сектори.

“Це дві найпопулярніші категорії нагород, і переможці повинні продемонструвати поєднання функціональності, керованості, простоти використання та масштабованості, а також зразкового обслуговування та підтримки клієнтів, щоб отримати голоси наших читачів”, – сказала Іллена Армстронг, віце-президент редакційної колегії журналу SC Magazine. “Вітаю Juniper Networks з провідною позицією в галузі, що вони довели не лише редакції журналу SC Magazine, а й нашим читачам.”

Нагородження SC Awards, яке вже налічує 16 років, є визнанням провідних ІТ-спеціалістів та рішень у галузі безпеки, які ефективно борються з багатьма загрозами безпеки в сучасному корпоративному світі. Щорічні нагороди відзначають кращі рішення, послуги та фахівців, визнаючи досягнення та технічну винятковість. Для отримання додаткової інформації та детального списку категорій та переможців відвідайте, будь ласка, ресурс www.scmagazineus.com/awards.