Barco ClickShare: презентація без проводів

18.05.2021 177

Роботу сучасної компанії (без прив’язки до напрямку її діяльності і сегменту ринку, на якому ця компанія працює) дуже складно уявити без нарад, переговорів з клієнтами та постачальниками, навчальних семінарів (як для своїх співробітників, так і для замовників), планові звітні збори, конференцій. Всі ці заходи, як правило, супроводжуються відображенням будь-якої інформації за допомогою проектора на екран або відео-панель – це може бути презентація або інша інформація, необхідна для лекторів більш комфортного спілкування з аудиторією. Як приклад можна розглянути підведення підсумків і виконання річного плану: співробітники компанії надають результати їх роботи. На такому заході доповідачі змінюють один одного і розповідають про результати роботи за різними напрямками (їх кількість залежить від розміру компанії).

У брешемо проведення таких заходів доводиться йти звичними нам всім шляхами:

 • або кожен доповідач підключає свій ноутбук до системи відображення (проектор з екраном або відео-панелі);
 • або на підключений завчасно ноутбук скидають всі доповіді і презентації;

або кожен доповідач виходить зі своєї «флешкою», на яку записаний його доповідь / презентація і підключається до системи ноутбук – відео-панель – екран / проектор.

Всі ці дії вимагають певних тимчасових витрат, чіткої організації від модераторів і практично ідеальною сумісності всіх підключаються один до одного пристроїв.

Але це все в ідеалі. Реальна «картина» дещо відрізняється – то відео-панель або проектор не бачать ноутбук, то ноутбук не підтримує формат презентації, то просто відбувається якийсь технологічний збій в самий невідповідний момент. Як результат ми маємо – зсунуті в часі доповіді, втомленого модератора або ведучого заходу, нервове керівництво і «нудьгуючих» учасників.

 width=

Також варто згадати про такий нюанс: до недавнього часу організація сучасного конференц-залу або переговорної кімнати була справою досить непростим і витратним. Витратним, в першу чергу, через величезної кількості проводів, які необхідно було протягнути (і головне заховати) в конференц-залі або презентаційної кімнаті.

На сьогоднішній день з’явилася альтернатива: компанія ITbiz Solutions представляє унікальне рішення для організації конференцій, нарад і презентацій – обладнання Barсo ClickShare. 

Barсo ClickShare  – це бездротова система для презентацій і спільної роботи декількох учасників, яка дозволяє відображати на екрані конференц-залу або переговорної кімнати вміст практично будь-якого пристрою – ноутбук, планшет, смартфон.

Основним і незаперечною перевагою бездротової системи презентацій Barсo ClickShare є її мультиплатформність, яка дозволяє ефективно використовувати Barсo ClickShare при роботі з пристроями під керуванням Windows / iOS / Android.

Крім того, Barсo ClickShare  – не вимагає установки спеціалізованого програмного забезпечення на пристрої, які підключаються. Саме цей фактор робить Barсo ClickShare незамінним помічником в конференц-залах та переговорних кімнатах, вигідно відрізняючи Barсo ClickShare від конкурентів або подібного обладнання – всі вони вимагають установки «софта»

За допомогою бездротової системи презентацій Barсo ClickShare є максимально простим і комфортним для користувачів. Перед початком роботи необхідно кнопку ClickShare Button підключити до ноутбука або персонального комп’ютера (через порт USB). Базовий блок Barсo ClickShare підключається до пристрою відображення інформації (проектор або відео-панель). Коли учасник проходить заходи (презентація / конференція / засідання) хоче показати інформацію зі свого пристрою, він просто натискає підключену кнопку ClickShare Button, при цьому зображення з його екрану виводиться на загальну відео-панель або проектор. Для користувачів з мобільними пристроями на базі ОС Android або iOS необхідно встановити спеціальний додаток Barco ClickShare або ClickShare Link, відповідно. На екрані мобільного пристрою відображається віртуальна кнопка, яка запускається натисканням пальця на екран мобільного пристрою.

Ще однією важливою перевагою всієї лінійки обладнання Barco ClickShare є той факт, що всі відео автоматично масштабується для отримання зображення найкращої якості при відображенні на відео-панелі або екрані. Варто відзначити, що при цьому вихідне дозвіл екрана на підключається пристрої не змінюється. Досягається це завдяки використанню адаптивних алгоритмів Barco ClickShare, розроблених виробником.

Устаткування Barсo ClickShare дозволяє передати звук на загальну аудіосистему, що дозволяє одночасно використовувати бездротову систему презентацій Barсo ClickShare для відео і аудіо контенту, тобто фактично супроводити свою презентацію або доповідь звуковими ефектами або коментарями .

Barco СlickShare (як і обино WiFi-роутер) дає можливість перейменувати, захистити паролем і прибрати із загального доступу свою WiFi-точку, тим самим дозволяючи забезпечити необхідний комплекс заходів для захисту інформації.

Головною конкурентною перевагою системи Barco СlickShare є її простота в інсталяції, налаштування і експлуатації, не потребують складних інженерних рішень, а також попереднього навчання персоналу.

Всі перераховані вище переваги, які дає Barco СlickShare, дозволять зробити будь-які заходи максимально інформативними і ефективними.

Фактично Barco СlickShare застосовується там, де є переговорна кімната або конференц-зал. Усюди, де часто проводяться наради – знайдеться місце для застосування Barco СlickShare.

Тепер варто трохи розповісти про модельний ряд обладнання Barco СlickShare.

Barco ClickSare CS – 100 Система бездротової презентації для невеликих переговорних кімнат: 

 • базова станція
 • одна USB – кнопка для підключення одного доповідача
 • 8 учасників в черзі очікування

Barco ClickSare CSE – 200 Система бездротової презентації для переговорних кімнат і кабінетів керівників: 

 • базова станція
 • дві USB – кнопки для одночасного підключення двох доповідачів
 • 16 учасників в черзі очікування
 • централізоване управління рішенням IT-службою

Barco ClickSare CSC – 1 Повнофункціональна бездротова система презентацій для великих конфренц-залів і приміщень для проведення нарад: 

 • базова станція
 • чотири USB – кнопки для одночасного підключення чотирьох доповідачів
 • 64 учасників в черзі очікування
 • трей для зберігання USB – кнопок
 • підтримка одночасного виведення даних на два екрани (джерела)
 • підтримка ULTRA HD (4K) дозволу
 • централізоване управління рішенням IT-службою

ClickShare CSE-800 – система для великих корпорацій 

CSE-800 поповнить портфоліо ClickShare як рішення, призначеного для конференц-залів великих підприємств. Новинка призначена для великих конференц-залів місткістю від 15 осіб і більше, і в даний час є найпотужнішою системою в лінійці, пропонуючи розширені функції безпеки, більш широкий діапазон можливостей підключення і можливість управління двома дисплеями 4K

Додаткові пристрої та аксесуари: 

CSC Rack Mount –  кріплення в стійку для моделі CSC – 1

One Click Share Button –  додаткова USB – кнопка

One Click Share Tray –  додатковий трей (контейнер) для зберігання 4х USB – кнопок

Tray buttons –  додатковий трей (контейнер) для зберігання 4х USB – кнопок + 2 USB – кнопки в комплекті

З нашої токи зору бездротова система презентацій Barсo ClickShare є ідеальним рішенням для організацій, бізнес-процеси яких побудовані на зовнішніх і внутрішніх комунікаціях. Крім того, Barсo ClickShare також підійде для конференц-залів, що здаються в оренду, коворкінг-центрів, готелів, ділових центрів, ситуаційних кімнат.

На сьогоднішній день досить велика кількість користувачів змогли оцінити переваги використання бездротової системи презентацій Barсo ClickShare в своїй роботі. Сектор компаній, що використовують дане обладнання дуже широкий і включає в себе компанії різного профілю: агропромислові і металургійні холдинги (для проведення нарад), телекомунікаційні компанії та оператори мобільного зв’язку (переговорні кімнати та центрів обслуговування абонентів), банки та інвестиційні компанії.

Компанія ITbiz Solutions – єдина компанія в Україні, яка отримала статус GOLD Partner Barco ClickShare (компанія Barco – світовий лідер на ринку професійних аудіовізуальних систем). 

Ми пропонуємо Barco ClickShare за оптимальними цінами, забезпечуючи доставку, настройку та технічну підтримку. За більш детальною інформацією та з питань розміщення замовлення на Barco ClickShare , Ви можете звернутися до менеджерів компанії ITbiz Solutions!