Роботу сучасної компанії (без прив’язки до напрямку її діяльності і сегменту ринку, на якому ця компанія працює) дуже складно уявити без нарад, переговорів з клієнтами та постачальниками, навчальних семінарів (як для своїх співробітників, так і для замовників), планові звітні збори, конференцій. Всі ці заходи, як правило, супроводжуються відображенням будь-якої інформації за допомогою проектора на екран або відео-панель – це може бути презентація або інша інформація, необхідна для лекторів більш комфортного спілкування з аудиторією. Як приклад можна розглянути підведення підсумків і виконання річного плану: співробітники компанії надають результати їх роботи. На такому заході доповідачі змінюють один одного і розповідають про результати роботи за різними напрямками (їх кількість залежить від розміру компанії).
У брешемо проведення таких заходів доводиться йти звичними нам всім шляхами:
або кожен доповідач підключає свій ноутбук до системи відображення (проектор з екраном або відео-панелі);
або на підключений завчасно ноутбук скидають всі доповіді і презентації;
або кожен доповідач виходить зі своєї «флешкою», на яку записаний його доповідь / презентація і підключається до системи ноутбук – відео-панель – екран / проектор.
Всі ці дії вимагають певних тимчасових витрат, чіткої організації від модераторів і практично ідеальною сумісності всіх підключаються один до одного пристроїв.
Але це все в ідеалі. Реальна «картина» дещо відрізняється – то відео-панель або проектор не бачать ноутбук, то ноутбук не підтримує формат презентації, то просто відбувається якийсь технологічний збій в самий невідповідний момент. Як результат ми маємо – зсунуті в часі доповіді, втомленого модератора або ведучого заходу, нервове керівництво і «нудьгуючих» учасників.