WALLIX Group – компанія-розробник програмного забезпечення, що надає рішення для кібербезпеки, – європейський фахівець з управління привілейованими обліковими записами.

WALLIX щодня супроводжує понад 770 компаній та організацій. Його рішення продаються через мережу з більш ніж 160 торгових посередників навчених і акредитованих інтеграторів. WALLIX Group, включена в Euronext під кодом ALLIX, є лідером на ринку PAM з присутністю по всій Європі і EMEA. Ален Аффлелоу, Dassault Aviation, Gulf Air, Maroc Telecom, McDonald’s, Michelin і PSA Peugeot-Citroën довіряють WALLIX захист своїх інформаційних систем.

WALLIX Bastion був переможцем в конкурсі Computing Security Awards 2016 року і отримав рейтинг Best Buy від SC Magazine, а також був названий одним з лідерів PAM в категоріях продуктів та інновацій в звіті KuppingerCole Leadership Compass. Компанія є членом Bpifrance Excellence, чемпіоном кластера Pôle Systematic Paris Region і одним із засновників групи компаній Hexatrust з кібербезпеки. У 2017 році WALLIX Group була включена в рейтинг Forbes France Futur40 серед найбільш швидкозростаючих компаній.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 [email protected] Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!