Storage and Backup

VEEAM BACKUP & REPLICATION СИСТЕМА ДЛЯ РЕЗЕРВНОГО КОПІЮВАННЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ

Veeam Backup & Replication – допоможе впоратися з новим поколінням операційних проблем завдяки комплексному набору можливостей захисту даних корпоративного рівня.

Veeam – ефективне і зручне рішення, яке знижує непродуктивне навантаження за рахунок гнучких можливостей, що відповідають потребам вашого бізнесу, і провідних у галузі показників надійності.

Veeam Backup & Replication – просте, гнучке і надійне рішення, яке забезпечує доступність всіх даних хмарної, віртуальної і фізичної середовища. Захист даних, що знаходяться в будь-яких локаціях, за допомогою ефективних можливостей резервного копіювання та миттєвого відновлення.

Ефективні передові технології захисту даних

Veeam® Backup & Replication ™ – рішення 4-в-1 для резервного копіювання та відновлення, яке дозволяє захищати дані за допомогою апаратних знімків, резервних копій і реплік, а також забезпечує безперервний захист даних. Veeam – лідер галузі, який забезпечує надійний і безпечний захист хмарних, віртуальних і фізичних систем.

НОВА версія 11 включає більш ніж 150 нових можливостей і поліпшень, що забезпечує безпрецедентну відмовостійкість рішення при її використанні в компаніях будь-якого розміру.

 • Безперервність бізнес-процесів для критично важливих додатків і даних завдяки безперервному захисту даних Veeam
 • Зниження витрат більш ніж в 20 разів за рахунок недорогого довгострокового архівування даних в хмарних сховищах AWS S3 Glacier і Azure Archive
 • Надійний захист від програм-вимагачів завдяки незмінним резервним копіям в захищеному репозиторії Linux
 • Миттєве відновлення NAS, Microsoft SQL і Oracle

Завдяки співпраці з Veeam і нашими партнерами ви отримаєте доступ до сервісів, рішенням і знань, які дозволять використовувати v11 найбільш ефективно:

 • Постачальники BaaS і DRaaS: отримаєте допомогу в управлінні даними компанії в домашніх офісах, хмарі і не тільки.
 • Партнери по альянсу Better Together: розширте свій набір інструментів завдяки інтегрованим рішенням, сертифікованим як “Veeam Ready”.
 • Реселери VAR і системні інтегратори: зможуть знайти все необхідне для побудови виграшної стратегії.

Скористайтеся простими, гнучкими і надійними перевагами, а також досвідом експертів, щоб забезпечити відмовостійкість перед обличчям найсерйозніших загроз безпеки даних.

Універсальна ліцензія Veeam

Універсальна ліцензія Veeam (VUL) забезпечує портативність будь-яких систем – віртуальних, фізіческіхілі хмарних. Ця повнофункціональна ліцензія дозволяє захистити всі системи за допомогою одного типу ліцензії.

Зростаюча екосистема

Рішення Veeam є програмно-визначеними і не залежать від обладнання. Співпраця Veeam з широкою мережею партнерів допомагає замовникам досягати їх цілей без обов’язкової установки пропрієтарних рішень. Завдяки Veeam замовники можуть отримувати максимальну віддачу від теперішніх та майбутніх інвестицій в інфраструктуру. Veeam розширює API для інтеграції з обладнанням від сторонніх постачальників, включаючи інтелектуальний аналіз і повторне використання даних, а також інші передові функції.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну VEEAM BACKUP & REPLICATION СИСТЕМА ДЛЯ РЕЗЕРВНОГО КОПІЮВАННЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені