DECEPTION TECHNOLOGY - Traps

TRAPX DECEPTIONGRID ПРОГРАМНА ПЛАТФОРМА БАГАТОРІВНЕВОГО КІБЕРЗАХИСТУ

TrapX DeceptionGrid – забезпечує потужний автоматизований захист від атак. TrapX DeceptionGrid захищає цінні активи від безлічі атак зловмисних інсайдерів і досвідчених кіберзлочинців.

Місія DeceptionGrid – встановити помилкові приманки, виявити і перемогти просунутих кібер-зловмисників

DeceptionGrid названий «Кращою технологією пасток 2018 року». Це автоматизоване рішення в області кібербезпеки. DeceptionGrid розгортає “мінне поле”, яке не може уникнути жоден зловмисник. Це приховані пастки і приманки (автоматичні неправдиві маркери), які виглядають ідентично реальним ІТ ресурсів і інтернет-речам (IoT).

 

На відміну від рішень для захисту периметра, захист TrapX вбудований в основу мережі та критично важливу інфраструктуру без потреби в агентах або конфігурації. Сучасне виявлення шкідливого програмного забезпечення, аналіз загроз, аналіз криміналістики та виправлення на одній платформі допомагають усунути складність та витрати. TrapX надає хмарним провайдерам та командам безпеки асиметричну перевагу перед сучасними передовими загрозами та дозволяє їм розуміти та усувати проблеми в режимі реального часу.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну TRAPX DECEPTIONGRID ПРОГРАМНА ПЛАТФОРМА БАГАТОРІВНЕВОГО КІБЕРЗАХИСТУ

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені