Компанія HelpSystems, є лідером у рішенні щодо захисту даних корпоративного рівня. Гнучкі продукти компанії дозволяють користувачам ідентифікувати та класифікувати дані в документах та електронних листах, щоб запобігти передачі конфіденційних даних неавторизованим одержувачам.

Локальні та хмарні рішення Titus допомагають організаціям дотримуватися ряду норм, включаючи GDPR, CCPA, CUI, ITAR та багато інших. Titus вбудовує багаті, постійні метадані у всі файли та електронні листи, що дозволяє суттєво підвищити точність будь-яких подальших продуктів безпеки, включаючи запобігання втраті даних (DLP), брокер хмарного доступу (CASB), шифрування та брандмауер наступного покоління (NGFW) рішення.

Мільйони користувачів у понад 120 країнах довіряють Titus зберігати свої дані в безпеці та захищені, включаючи деякі найбільші фінансові установи та виробничі компанії у світі, урядові та військові організації G-7 та Австралії, а також компанії Fortune 2000.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 sales@itbiz.com.ua Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!