NETWORK PROTECTION - NGFW Firewall UTM - EPP, VPN, DLP, IPS/IDS, Sandbox, Anti-Spam, DoS/DDoS, URL Filtering, DNS Security, File and data filtering , IoT Security

МІЖМЕРЕЖЕВИЙ ЕКРАН SOPHOS XG FIREWALL

З самого початку Sophos XG Firewall був розроблений для вирішення сьогоднішніх і знову виникаючих проблем, а також для забезпечення платформи, адаптується під зміна мережевої архітектури. XG Firewall пропонує новий підхід до виявлення прихованих ризиків, захисту мережі, виявлення загроз і реагування на них.

XG Firewall забезпечує неперевершену видимість користувачів з групи ризику, небажаних програм, підозрілих даних і постійних загроз. Він має повний набір сучасних технологій захисту від загроз, і при цьому простий в налаштуванні і обслуговуванні. На відміну від будь-якого іншого брандмауера до нього, XG Firewall взаємодіє з іншими системами безпеки в мережі, що дозволяє йому ефективно стати надійною точкою захисту, стримувати загрози, блокувати шкідливе ПО від поширення або ексфільтраціі даних з мережі – автоматично, в режимі реального часу.

Sophos XG Firewall має три основних переваги в порівнянні з іншими міжмережевими екранами:

 • Виявлення прихованих ризиків: XG Firewall прекрасно робить роботу з виявлення прихованих ризиків за допомогою візуальної панелі моніторингу, широким вибором звітів «з коробки» і унікальною інформацією про ризики.
 • Блокування невідомих загроз: XG Firewall блокує невідомі загрози простіше і ефективніше, за допомогою повного набору методів захисту від просунутих атак, які дуже прості в налаштуванні і управлінні.
 • Автоматичне реагування на інциденти: XG Firewall з Synchronized Security автоматично реагує на інциденти в Мережі завдяки технології Security Heartbeat.

Центр управління

Центр управління XG Firewall’ом забезпечує безпрецедентний рівень видимості активності, ризиків і загроз у Вашій мережі.

Він використовує індикатори стилю «світлофор», щоб загострити Вашу увагу на те, що дійсно важливо.

Якщо щось виділено червоним, це вимагає негайної уваги. Якщо щось виділено жовтим, то це вказівка ​​на потенційну проблему. Якщо все зелене, ніяких подальших дій не потрібно. Кожен віджет в Центрі управління пропонує додаткову інформацію, яку легко відкрити, просто клацнувши цей віджет. Наприклад, статус інтерфейсів на пристрої можна легко отримати, просто клацнувши віджет «Інтерфейси» в Центрі управління.

Хост, користувача і джерело просунутої загрози також легко визначити, просто клацнувши на віджет ATP (advanced threat protection) на панелі моніторингу.

Sophos XG Firewall – це рішення мережевої безпеки, здатне повністю ідентифікувати джерело вірусу у Вашій мережі і автоматично обмежити доступ до інших мережевих ресурсів у відповідь. Це стало можливим завдяки унікальній технології Sophos Security Heartbeat, який передає телеметрію і стан між кінцевими точками і фаєрволом.

XG Firewall унікальним чином інтегрує відомості про працездатність підключених хостів в свої правила, дозволяючи автоматично обмежувати доступ до конфіденційних мережевих ресурсів з будь-якої скомпрометованої системи до тих пір, поки вона не буде очищена. Час реакції скорочується з декількох годин, до декількох секунд.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну МІЖМЕРЕЖЕВИЙ ЕКРАН SOPHOS XG FIREWALL

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені