ATTACK SIMULATION AND VULNERABILITY MANAGEMENT

RAPID7 NEXPOSE – СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ВРАЗЛИВІСТЮ

Rapid7 Nexpose – є системою управління уразливостями, яка виконує проактивне сканування IT-інфраструктури на наявність невірних конфігурацій, слабких місць, шкідливих компонентів і надає рекомендації щодо усунення існуючих ризиків.

Система інтегрується з Metasploit.

Редакції Rapid7 Nexpose:

Community – версія для індивідуальних користувачів з функціями сканування до 32 IP, перевірки мереж, операційних систем та баз даних. Розгортається тільки на програмній платформі.

Express – версія для невеликих організацій з функціями сканування до 128 або 256(версія Pro) IP, перевірки мереж, операційних систем та баз даних. Розгортається тільки на програмній платформі.

Consultant – версія для консультуючих агенств з безпеки, що пропонує функції сканування до 1024 IP, перевірки мереж, операційних систем, web-додатків, віртуальних середовищ та баз даних. Розгортається тільки на програмній платформі.

Крім того, пропонує можливості оцінювання конфігурацій та управління політиками, призначені для користувача налаштування параметрів сканування, звітів та планів усунення загроз. Доступна пріоритетна техпідтримка по телефону.

Enterprise – масштабуєма версія для середнього та великого бізнесу, що пропонує функціїї сканування необмеженої кількості IP, перевірки мереж, операційних систем, web-додатків, віртуальних середовищ та баз даних. Може розгортатись на програмних, апаратних та віртуальних платформах. Крім того, редакція пропонує можливості оцінки змін і управління політиками, налаштування параметрами сканування користувачами, звітів та планів усунення загроз. Доступна приорітетна техпідтримка по телефону.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну RAPID7 NEXPOSE – СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ВРАЗЛИВІСТЮ

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені