MFA, 2FA Multi-factor authentication

ПЛАТФОРМА АУТЕНТИФІКАЦІЇ PROTECTIMUS ON-PREMISE SERVER OR CLOUD

Protectimus On-premise server or Cloud.

On-premise платформа Protectimus підтримує мультидоменність, доступний функціонал кластера, реплікації і бекапа. Використання On-premise платформи дозволить вам повністю контролювати всі дані, процеси, відмовостійкість системи і рівень захисту сервера від злому. Ви зможете вибудувати систему захисту сервера аутентифікації на свій розсуд, використовувати будь-які фаєрволи, повністю закрити систему від зовнішнього доступу, використовувати будь-які інші засоби захисту. Перед розгортанням платформи аутентифікації Protectimus на сервері повинна бути встановлена ​​Java, JDK версії 8, а також встановлена ​​СУБД PostgreSQL, починаючи з версії 10.

Protectimus Cloud.

Сервер двофакторної аутентифікації Protectimus може бути розгорнуто в приватному хмарі клієнта. Незалежно від того, де встановлена ​​платформа, в вашому оточенні або в приватному хмарі, вона підтримує мультидоменність, функціонал кластера, реплікації і резервної копії, але також дозволяє повністю контролювати чутливі дані і процеси. Перед розгортанням платформи аутентифікації Protectimus в приватному хмарі, потрібно переконатись, що налаштована хмарна інфраструктура відповідає наступним технічним характеристикам: 2 Core (СPU), 8 GB (MEM); OS на всіх Instance: Linux; Cloud Disk: 100GB; Load Balancer.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну ПЛАТФОРМА АУТЕНТИФІКАЦІЇ PROTECTIMUS ON-PREMISE SERVER OR CLOUD

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені