MFA, 2FA Multi-factor authentication

PROTECTIMUS FLEX – ПРОГРАМОВАНИЙ TOTP ТОКЕН

Protectimus Flex – топовий продукт Protectimus, затребуваний як в бізнес-сегменті, так і для особистого використання. Раніше такі маркери проводилися тільки в формі карт – Protectimus Slim NFC. Тепер програмовані токени доступні і у вигляді брелоків – Protectimus Flex.

На відміну від класичного апаратного TOTP токена, секретний ключ в якому не можна замінити, в OTP token Protectimus Flex можна додавати нові секретні ключі по NFC. Це дозволяє підключити такий токен до будь-якого сайту, де є двофакторна аутентифікація. Єдина умова – довжина секретного не більш 32 знаків в Base32.

 

OTP токени Protectimus Flex використовують замість 2FA додатків для надійного захисту тих сервісів, де захист за допомогою апаратних токенів не пропонує з коробки: Office 365, Azure MFA, Google, PayPal, Dropbox, Github, більшість платіжних систем, бірж криптовалюта, соціальних мереж і т . д.

Для програмування токена Protectimus Flex потрібен телефон на базі Android з NFC. Встановлюється безкоштовний додаток Protectimus TOTP Burner, зчитується QR код з секретним ключем, тримаючи включений токен до місця, де розташована NFC антена смартфона і прошивається секрет в токен. В один токен для подвійний аутентифікації Protectimus Flex можна додати один секретний ключ.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну PROTECTIMUS FLEX – ПРОГРАМОВАНИЙ TOTP ТОКЕН

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені