РК-ДИСПЛЕЙ PLANAR ULTRARES SERIES

Серія Planar® UltraRes ™ – це лінійка професійних ЖК-дисплеїв з роздільною здатністю 75, 86 і 98 дюймів з роздільною здатністю Ultra HD (3840 x 2160) з кращими в своєму класі якістю зображення і передачі кольору для контенту з вихідним дозволом 4K і підвищеного дозволу.

Дисплеї серії Planar UltraRes пропонують чудову продуктивність з винятковою чіткістю 4K і розширеної обробкою, що ідеально підходить для різних додатків, від приміщень для спільної роботи до цифрових вивісок. Також доступні моделі з функцією мультитач.

Серія Planar UltraRes підтримує власне дозвіл 4K з частотою до 60 Гц через HDMI 2.0 і DisplayPort 1.2, що забезпечує плавне відтворення відео і відстеження миші. Входи HDMI 2.0 серії Planar UltraRes сумісні з новими і з’являються джерелами 4K і сумісні з HDCP 2.2.Для додаткової гнучкості усіх без винятку дисплеях серії Planar UltraRes в стандартній комплектації оснащені слотами розширення, які підтримують специфікацію Intel Open Pluggable Specification (OPS), що робить їх сумісними з різними пристроями OPS.

Розширений перегляд з декількох джерел

Завдяки вбудованій обробці Planar® MediaPlex ™ Plus користувачі можуть одночасно переглядати кілька джерел в режимі «картинка в картинці», а також в двох-, трьох- або чотиримісному розташуванні. Planar MediaPlex Plus пропонує можливість зберігати часто використовувані конфігурації, які можна швидко викликати. Planar MediaPlex Plus також дозволяє користувачам отримувати попередження віддаленого моніторингу по електронній пошті, коли відбувається призначене подія. Для точного управління зображенням в кожній зоні можна виконувати настройки, дозволяючи користувачам оптимізувати якість зображення на рівні джерела. За допомогою програми Planar® UltraRes ™ можна використовувати пристрій iPhone®, iPad® або Android ™ для зручного управління переглядом з декількох джерел на дисплеях серії Planar UltraRes.

Інноваційна система кріплення

Серія Planar UltraRes оснащена монтажної системою Planar® Profile ™ для надзвичайно тонкого профілю при настінному монтажі і забезпечує замикається режим доступу в сторону для обслуговування, що забезпечує простоту обслуговування без зняття дисплея зі стіни.

Підвищена довговічність і чіткість

Дисплеї серії Planar UltraRes доступні з додатковою технологією Planar® ERO-LCD ™ (Extended Ruggedness and Optics ™), в якій передня панель з оптично клеєного скла захищає РК екран від пошкоджень в умовах інтенсивного руху і в громадських місцях. Дисплеї серії Planar UltraRes з ЖК-дисплеєм Planar ERO-LCD також покращують сприйняту контрастність більш ніж на 300 відсотків, надаючи глядачам візуальне сприйняття найвищої якості, роблячи його більш читабельним і ефектним навіть в яскравих громадських місцях.

Революційне управління живленням

Дисплеї серії Planar UltraRes в стандартній комплектації мають резервне живлення, що забезпечує безперервну роботу. Завдяки чудовій контролю температури дисплеї серії Planar UltraRes працюють без вентиляторів, що забезпечує безшумну роботу і знижує кількість відмов.

Відповідає TAA

Організаціям, які вважають за краще використовувати продукти, вироблені в Сполучених Штатах або країнах, зазначених у Законі про торговельні угоди США (TAA), не потрібно більше шукати, оскільки кожна модель відповідає вимогам TAA.

Модулі Crestron

Доступні модулі Crestron для дисплеїв серії Planar UltraRes, що спрощує інтеграцію реселерів і дозволяє консультантам рекомендувати серію Planar UltraRes. Торгові посередники, що виконують інтеграцію, оцінили, що ці модулі можуть заощадити годинник часу на програмування, скоротити час установки і витрати.

Planar UltraRes також доступний в сенсорній моделі.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну РК-ДИСПЛЕЙ PLANAR ULTRARES SERIES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені