Аудіовізуальні рішення

РК-ДИСПЛЕЙ PLANAR QE

РК-дисплеї Planar® QE Touch Ultra HD з сенсорним екраном діагоналлю 75, 86 або 98 дюймів з приголомшливою чіткістю зображення 4K. Пропонуючи доступне рішення для професіоналів, які хочуть співпрацювати або коментувати, використовуючи велику область перегляду, дисплеї Planar QE Touch забезпечують найвищу роздільну здатність зображення і функції корпоративного рівня в конференц-залах або невеликих приміщеннях.

Дисплеї Planar QE Touch пропонують 20 точок мультитач, розраховану на багато користувачів технологію, що спрощує одночасну спільну роботу і взаємодію декількох користувачів. Дисплеї Planar QE Touch ідеально підходять для публічних дисплеїв, включаючи навігацію, каталоги продуктів і інтерактивні цифрові вивіски, призначені для залучення клієнтів.

4K точність

Завдяки власним дозволом 4K (3840 x 2160) дисплеї Planar QE Touch забезпечують в чотири рази більшу роздільну здатність, ніж дисплей Full HD, що забезпечує приголомшливу чіткість зображення. Завдяки інтерактивності торкань, що наближає глядачів до дисплея, дисплеї Planar QE Touch забезпечують виняткову чіткість навіть на близькій відстані.

Planar ERO для підвищеної міцності і чіткості

У дисплеях Planar QE Touch використовується технологія Planar® ERO-LCD ™ (Extended Ruggedness and Optics ™), що забезпечує чудову довговічність, оптичні характеристики і точність торкання для таких додатків, як пошук шляху, перегляд каталогу продуктів, вибір відео або будь-інтерактивне додаток, призначене для взаємодії клієнтів.

Інтерактивна анотація

Planar® TouchMark ™ – найкраще рішення для спільної роботи, призначене для роботи з анотаціями та інтерактивною дошкою. Це просте у використанні програмне забезпечення надає необхідний набір інструментів для спільної роботи на екрані в конференц-залах і класах. Однокористувальницька ліцензія Planar TouchMark включена в усі сенсорні РК-дисплеї Planar QE Touch. Додаткові ліцензії можна придбати у наших торгових партнерів.
комплексний дизайн

Завдяки сенсорної технології, розробленої і вбудованої в дисплей, дисплеї Planar QE Touch являють собою повністю інтегроване рішення, що забезпечує елегантний дизайн і більш точний мультитач. Дисплеї пропонують рішення з 20 точками дотику без незручностей, недоліків дизайну і продуктивності, властивих громіздкою накладці.

 

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну РК-ДИСПЛЕЙ PLANAR QE

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені