Аудіовізуальні рішення

РК-ДИСПЛЕЙ PLANAR EP

ЖК-ДИСПЛЕЇ 4K з діагоналлю 50-65 ДЮЙМІВ

Серія Planar® EP – це лінійка професійних ЖК-дисплеїв з роздільною здатністю Ultra HD (3840×2160), які забезпечують кращу в своєму класі надійність і приголомшливу якість зображення. Доступні в розмірах 50, 58 і 65 дюймів, дисплеї стандартно поставляються з функціями комерційного рівня, необхідними для цифрових вивісок, корпоративних середовищ і диспетчерських. Також доступні в сенсорних версіях дисплеї Planar серії EP привносять інтерактивність в захоплюючий світ 4K.

Чіткість 4K для професійних додатків

Завдяки дозволу, в чотири рази перевищує Full HD, дисплеї серії Planar EP забезпечують реалістичне якість зображення і захоплюючі враження. Сумісні з існуючими джерелами Full HD і 4K, дисплеї підтримують як поточний, так і майбутнє використання. З дисплеями серії Planar EP можна масштабувати контент Full HD або нижче 1080, щоб заповнити всю область відображення 4K.

Підтримка розширеного використання

Дисплеї серії Planar EP поєднують в собі візуальні переваги дозволу 4K з комерційної надійністю, необхідної для цілодобових комерційних операцій. Ідеально підходить для громадських місць, суцільнометалевий корпус забезпечує додаткову міцність і відведення тепла.

Перегляд з декількох джерел

Завдяки вбудованій обробці, яка підтримує одночасний перегляд 2 або 4 джерел одночасно, Planar EP Series відображає широко використовуються макети, які можна зберегти і легко викликати по команді.

Підтримує True 4K при 60 Гц

Серія Planar EP підтримує власне дозвіл 4K з частотою до 60 Гц, забезпечуючи плавне відстеження відео і миші. Справжній 4K з частотою 60 Гц можна відтворювати як через DisplayPort 1.2, так і через HDMI.

Вбудовані функції цифрових вивісок

Всі дисплеї серії Planar EP стандартно поставляються зі слотами розширення, які підтримують специфікацію Intel Open Pluggable Specification (OPS), що робить їх сумісними з пристроями OPS, такими як медіаплеєри і ПК. З дисплеями серії Planar EP візуальний контент також може бути доповнений аудіоповідомленнями з використанням вбудованих динаміків.

Модулі Crestron

Доступні модулі Crestron для дисплеїв серії Planar EP, що спрощує інтеграцію реселерів і консультантів за рекомендацією серії Planar EP. Торгові посередники, що виконують інтеграцію, оцінили, що ці модулі можуть заощадити годинник часу на програмування, скоротити час і витрати на установку.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну РК-ДИСПЛЕЙ PLANAR EP

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені