Storage and Backup

NAKIVO BACKUP & REPLICATION ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ ДАНИХ

NAKIVO Backup & Replication-повністю безагентное рішення, що дозволяє без установки додаткових компонентів захистити VMWare, Hyper-V і AWS EC2 за допомогою одного продукту.

Серед переваг продукту:

 • низькі вимоги до ресурсів;
 • широкий вибір варіанта установки, в т.ч. – з можливістю прямої установки на NAS;
 • робота через простий і зрозумілий веб-інтерфейс з будь-якого місця;
 • створення продуктом інкрементальних резервних копій, які засновані на образах і враховують стан додатків.

Крім того, NAKIVO Backup & Replication робить резервне копіювання всіх даних ВМ, забезпечуючи цілісність додатків і баз даних всередині цієї ВМ (наприклад, Exchange, AD, MS SQL або SharePoint). Технології VMware CBT / Hyper-V RCT, що використовуються в NAKIVO Backup & Replication, допомагають миттєво визначити виміряні дані. Для кожної резервної копії віртуальної машини (ВМ) можна зберегти до 1000 точок відновлення, а за допомогою політик зберігання даних можна забезпечити щоденне, щотижневе, щомісячне та щорічне резервне копіювання.

Рішення виконує ряд операцій, таких як:

Копіювання резервних копій

Завдання з копіювання резервних копій – простий і ефективний спосіб створення і збереження копій ваших резервних копій. Конфігурують завдання з копіювання резервних копій так, як Вам зручно: складайте графік створення копій, відправляйте копії в іншу локацію або в хмарні сховища даних Azure / Amazon, створюйте точні копії резервного сховища або задавайте спосіб копіювання резервних копій.

Глобальна дедуплікація даних

Автоматично дедупліцює резервні копії ВМ по всьому резервному сховищі. Дедуплікація даних відбувається на рівні блоків і гарантує зберігання тільки унікальних блоків даних. Більш того, дедупліцьовані блоки стискаються, що дозволяє звільнити ще більше простору.

NAKIVO Backup & Replication надає спеціальний тип резервного сховища, оптимізований для таких пристроїв дедуплікаціі, як NEC HYDRAstor, EMC Data Domain, HP StoreOnce і Quantum DXi. Під час тестування в виробничому середовищі клієнта на NEC HYDRAstor новий тип резервного сховища дозволив підвищити швидкість резервного копіювання ВМ в 53 рази (в порівнянні зі звичайним резервним сховищем) і досягти швидкості резервного копіювання в 3,2 ГБ / с.

Усічення транзакційних логів

Після успішного резервного копіювання / реплікації віртуальної машини, NAKIVO Backup & Replication автоматично видаляє (усікає) файли журналів транзакцій в Microsoft SQL Server і Microsoft Exchange. Це запобігає розростання лог-файлів, тоді як їх копії залишаються в резервних копіях / репліках Ваших ВМ, і Ви можете скористатися ними для відновлення даних.

Верифікація (перевірка) резервних копій

Надає автоматизований спосіб майже миттєвою перевірки копій ВМ. Після завершення резервного копіювання, продукт миттєво відновлює ВМ безпосередньо з резервної копії, робить скріншот екрану завантаженої ОС, видаляє тестову відновлену ВМ і відправляє звіт зі створеним скріншотом. Такий тест дозволяє переконатися, що резервні копії є цілісними, а віртуальні машини можна буде відновити при необхідності.

Автоматичне виключення файлів і розділів підкачки

Автоматично виключає файли і розділи підкачки (SWAP) при резервному копіюванні. В іншому випадку, гігабайти непотрібної інформації будуть оброблятися, передаватися і розміщуватися в сховище під час кожного резервного копіювання ВМ. Пропуск файлів і розділів підкачки прискорює передачу даних і економить місце в резервному сховище.

Миттєве відновлення ВМ

Функція Flash VM Boot дозволяє запускати (завантажувати) віртуальні машини VMware безпосередньо зі стислих і дедупліцірованних резервних копій. Таким чином, Ви можете відновити свої віртуальні машини за лічені секунди, не чекаючи повного відновлення з резервних копій. Після запуску Ви можете перенести ВМ в виробниче середовище.

Миттєве відновлення файлів і об’єктів

Дозволяє переглядати, шукати і відновлювати файли, а також об’єкти Microsoft Exchange, SQL Server і Active Directory безпосередньо зі стислих і дедупліцірованних резервних копій без необхідності попереднього відновлення всієї віртуальної машини. Ця функція не вимагає установки яких-небудь агентів і працює автоматично з усіма резервними копіями ВМ.

Післяаварійне відновлення

Дає можливість створювати і зберігати репліки (ідентичні копії) вихідних віртуальних машин для здійснення післяаварійного відновлення простий активацією репліки. Якщо вихідна ВМ була пошкоджена, а потім відреплікована, Ви можете «відкотитися» на попередню точку відновлення.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну NAKIVO BACKUP & REPLICATION ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ ДАНИХ

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені