Програмне забезпечення VIDEOMANAGER

VideoManager розширює можливості відеореєстраторів Motorola Solutions серій VT та VB завдяки зручному та інтуїтивно зрозумілому програмному забезпеченню, що робить процес призначення камер та підготовки відеоматеріалів швидким, простим та безпечним. Найбільша увага акцентується на безпеці та оптимізації робочого процесу.

Можливості
 • Розширені функції безпеки. В основі VideoManager лежить принцип доступу до відповідних відеоматеріалів у потрібний час для відповідних співробітників. Усі відео та дані надійно зашифровані на пристрої та під час завантаження. Ролі та привілеї користувачів контролюються для запобігання несанкціонованому доступу до важливих доказів.
 • Налаштування інтерфейсу користувача. Інтерфейс користувача можна налаштувати з урахуванням фірмового стилю вашої організації, наприклад, запрограмувати функціонал кнопок пристрою, створити індивідуальні ролі користувачів. Також, за необхідністю, можна об'єднати користувачів в групу для спільного доступу та користування пристроєм.
 • Детальні управлінські звіти. Використання відеореєстратора включає безліч компонентів, кожен з яких повинен працювати на повну потужність. Докладні управлінські звіти містять результати перевірки акумулятора, час запису пристрою, часу видачі, користувачеві, часу повернення пристрою, звіти про інциденти та багато інших функцій.

Безпека та цілісність доказів – головний принцип роботи VideoManager. Завдяки сегментованому доступу на основі дозволів, користувачі можуть користуватись  лише тими  компонентами програмного забезпечення VideoManager, які належать до їх ролі. Налаштований функціонал пристрою дозволяє контролювати доступ до системи, паралельно з тим, як  журнали аудиту забезпечують користувачів важливими доказами та фактами.

Datasheet
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені

  Основні характеристики ПЗ VideoManager Motorola Solutions

  Програмне забезпечення VideoManager поєднує в собі широкі функціональні можливості, інноваційні інструменти та високі стандарти безпеки. Серед ключових характеристик можна виділити:

  • централізоване сховище відеоматеріалів з можливістю хмарного або локального розміщення;
  • захищений доступ до відео з використанням багаторівневої системи аутентифікації;
  • автоматична синхронізація та передача відео з нагрудних камер та інших джерел;
  • функції редагування, анотації та експорту відеозаписів;
  • інструменти для аналізу відео, розпізнавання облич і пошуку за метаданими.
  Програмне забезпечення VIDEOMANAGER

  Переваги програмного забезпечення VideoManager Motorola Solutions

  Використання VideoManager Motorola Solutions надасть вашій компанії ряд переваг:

  • безпека та збереження конфіденційності відеоматеріалів;
  • спрощення процесів управління, зберігання та обробки відео;
  • підвищення ефективності розслідувань і судових розглядів;
  • можливість використання відеоматеріалів для навчання та підвищення кваліфікації персоналу;
  • скорочення витрат на ІТ-інфраструктуру завдяки хмарному рішенню.

  Чому варто купити програмне забезпечення VideoManager у компанії ITBIZ

  Системний інтегратор ITBIZ є партнером Motorola Solutions, завдяки чому надає оптимальні ціни та забезпечує професійний рівень обслуговування. Компанія надає можливість безкоштовного тестування обладнання протягом 14 днів до покупки, що дає змогу оптимально підібрати рішення під ваші потреби, випробувати його у своїх умовах і навантаженнях, переконавшись в його відповідності вашим вимогам. Наші фахівці гарантують оперативне встановлення та налаштування ПЗ та технічну підтримку.