Програмне забезпечення VIDEOMANAGER

VideoManager розширює можливості відеореєстраторів Motorola Solutions серій VT та VB завдяки зручному та інтуїтивно зрозумілому програмному забезпеченню, що робить процес призначення камер та підготовки відеоматеріалів швидким, простим та безпечним. Найбільша увага акцентується на безпеці та оптимізації робочого процесу.

Можливості
 • Розширені функції безпеки. В основі VideoManager лежить принцип доступу до відповідних відеоматеріалів у потрібний час для відповідних співробітників. Усі відео та дані надійно зашифровані на пристрої та під час завантаження. Ролі та привілеї користувачів контролюються для запобігання несанкціонованому доступу до важливих доказів.
 • Налаштування інтерфейсу користувача. Інтерфейс користувача можна налаштувати з урахуванням фірмового стилю вашої організації, наприклад, запрограмувати функціонал кнопок пристрою, створити індивідуальні ролі користувачів. Також, за необхідністю, можна об'єднати користувачів в групу для спільного доступу та користування пристроєм.
 • Детальні управлінські звіти. Використання відеореєстратора включає безліч компонентів, кожен з яких повинен працювати на повну потужність. Докладні управлінські звіти містять результати перевірки акумулятора, час запису пристрою, часу видачі, користувачеві, часу повернення пристрою, звіти про інциденти та багато інших функцій.

Безпека та цілісність доказів – головний принцип роботи VideoManager. Завдяки сегментованому доступу на основі дозволів, користувачі можуть користуватись  лише тими  компонентами програмного забезпечення VideoManager, які належать до їх ролі. Налаштований функціонал пристрою дозволяє контролювати доступ до системи, паралельно з тим, як  журнали аудиту забезпечують користувачів важливими доказами та фактами.

Datasheet
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну Програмне забезпечення VIDEOMANAGER

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені