Лабораторії Minerva були засновані в 2014 році колишніми офіцерами Ізраїльських сил оборони, досвід роботи в елітарних кіберсилах допоміг їм отримати глибокі знання та досвід з безпеки.

Minerva створена для того, щоб будь-яка організація могла запобігти сучасним кіберзагрозам незалежно від розміру команди, набору навичок та набору інструментів

Унікальне та запатентоване рішення Minerva фокусується на зловмисному програмному забезпеченні, та попереджувальній стадії атаки.

Розгорнута в кінцевій точці, Minerva Armor включає багатошарові механізми запобігання, які створюють середовище, яке нейтралізує та запобігає шкідливій діяльності до фази виконання атаки. Багатошарові механізми поєднують в собі передові підходи до кібервійни, орієнтовані на запобігання, такі як заходи стримування та активний обман, активний камуфляж, ізоляція, віртуальне виправлення, вакцинація та інші.

Платформа військового рівня, попереднє виконання, активне запобігання загрозам та реагування, яка захищає кінцеві точки організації від відомих та невідомих кіберзагроз, включає запобігання атакам-вимогам, без файлів та зловмисних програм.

На сьогоднішній день компанія Minerva Labs успішно захистила сотні організацій та мільйони кінцевих точок.

У 2020 році компанія Minerva Labs була названа компанією Gartner «Кращим постачальником» у галузі захисту мережі та кінцевих точок.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  ITBIZ
  вул. Бучанська 25/28 03164 м.Київ
  +380 44 597 10 90 [email protected] Логотип ITBIZ
  Дякуємо! Ваш запит прийнято, очікуйте на відповідь!