Sandbox

McAfee Advanced Threat Defense (Sandbox)

McAfee Advanced Threat Defense (Sandbox) – завдяки використанню новаторського багаторівневого підходу рішення здатне виявляти сучасні приховані шкідливі програми «Нульового дня».

McAfee® Advanced Threat Defense дає організаціям можливість виявляти складні важковловимі шкідливі програми і негайно перетворювати інформацію про погрози на невідкладні заходи реагування та забезпечення безпеки. На відміну від традиційних ізольованих середовищ ( «пісочниць») в нього включені додаткові інструменти перевірки, що розширюють можливості виявлення загроз і виявлення методів обходу захисту. Тісний взаємозв’язок рішень для захисту мереж, кінцевих точок і проведення розслідувань і т. д. Забезпечує миттєвий обмін інформацією про загрози в масштабах всього середовища. Це дозволяє зміцнити захист і оптимізувати процеси розслідування інцидентів. Гнучкі варіанти розгортання дозволяють інтегрувати даний продукт в будь-яку мережу.

У Вас виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми передзвонимо Вам найближчим часом

    Поле телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну McAfee Advanced Threat Defense (Sandbox)

      Поле телефон або E-mail мають бути заповнені