СВІТЛОДІОДНА ВІДЕОСТІНА TWA SERIES

Leyard TWA Series – це лінійка світлодіодних відеостін з малим кроком, доступних з кроком 0,9, 1,2 і 1,8 міліметра. Серія Leyard TWA спроектована так, щоб підтримувати високу щільність пікселів і забезпечує переваги, унікальні для її «плоскою» конструкції, включаючи форм-фактор 16: 9, оптимізований для найбільш популярних стандартів високої роздільної здатності, простоту установки і обслуговування, а також видатну площинність і однорідність . Моделі серії Leyard TWA володіють усіма перевагами унікального дизайну серії Leyard TWA, забезпечуючи при цьому енергоефективність і поліпшені оптичні характеристики.

Як інтерактивного світлодіодного сенсорного рішення Leyard® LED MultiTouch – це повністю безшовне інтерактивне світлодіодне рішення для відео стіни для деяких моделей Leyard серії TWA. Для середовищ з інтенсивним рухом технологія Leyard ERO-LED доступна для деяких моделей Leyard серії TWA.

Унікальний по дизайну

Завдяки принципам проектування, отриманим Leyard на основі досвіду найбільшої в світі монтажної бази світлодіодних відеостін з дрібним кроком, серія Leyard TWA є першим рішенням для світлодіодних відеостін з інноваційним дизайном «плоских панелей». Світлодіодні відео стіни Leyard серії TWA з тонким 54-дюймовим корпусом і високою кроком пікселів забезпечують щільність пікселів і форм-фактор, відповідні ЖК-дисплеїв і відео стіни із зворотною проекцією, але при цьому мають дійсно безшовну конфігурацію відео стіни будь-якого розміру.

Дисплеї Leyard серії TWA – це автономні дисплеї зі стандартними входами HDMI і шлейфом, а також з додатковими конфігураціями з резервуванням. Більший 54-дюймовий шафа означає, що велика частина відео стіни вирівняна на заводі, що скорочує час і витрати на установку за рахунок меншої кількості дисплеїв, які необхідно вирівняти, і поліпшення швів при установці. Великі дисплеї означають, що для створення відео стіни потрібно менше дисплеїв, що знижує кількість потенційних точок. Завдяки форм-фактору 16: 9 і точної сумісності з найбільш широко використовуваними дозволами світлодіодні відео стіни Leyard серії TWA спрощують розробку контенту і обробку відеостін прямо з коробки.

Кращу якість зображення

Світлодіодні відео стіни Leyard серії TWA забезпечують чітке, висококонтрастне зображення з використанням чорних світлодіодів високої якості, чорної паяльної маски і Leyard® MicroGrid Shader ™, що забезпечують найглибший рівень чорного. Широкі кути огляду забезпечують чудову однорідність поза осі, а розширена калібрування забезпечує максимальну однорідність кольору і яскравості навіть на найбільших відео стіни без видимих ​​швів.
Розроблено для цілодобової роботи

Кожен світлодіодний екран для відеостін Leyard серії TWA розрахований на тривалі робочі цикли, довгий термін служби і доступний з резервним відео і опцією харчування для забезпечення безперервної роботи в складних умовах.

Підвищена енергоефективність

Leyard TWA Series забезпечує підвищену енергоефективність за рахунок Leyard® DriveSense ™, патентованого драйвера, контролера і світлодіодного модуля. Leyard DriveSense допомагає продовжити термін служби продукту, забезпечуючи однорідний колір і яскравість при одночасному зниженні тепловиділення, вимог до клімат-контролю і енергоспоживання.

Моделі Leyard серії TWA об’єднують енергоефективність з провідним в галузі дизайном серії Leyard TW, що призводить до приголомшливого світлодіодному дисплею для відеостін зі зменшеним енергоспоживанням на 35%. Серія Leyard TWA забезпечує додаткові поліпшення зображення для подальшої оптимізації візуального сприйняття за рахунок більш широкої колірної гами і більш широких кутів огляду.

Додана захист з поліпшеним зовнішнім виглядом

Leyard® ERO-LED ™ – це запатентований захисне покриття, що наноситься виключно на кращі в своєму класі світлодіодні дисплеї Leyard®, що забезпечує захист і довговічність в умовах інтенсивного руху за розумною ціною. Відкриваючи нові можливості для світлодіодних дисплеїв з дрібним кроком, Leyard ERO-LED покращує візуальні характеристики світлодіодним відео стіни за рахунок значного збільшення різноманітності в навколишньому світі і поліпшених характеристик поза осі.

Включити інтерактивність

Коли потрібні сенсорні можливості, відео стіни Leyard серії TWA можна оптимізувати для інтерактивності за допомогою спеціальної сенсорної системи і Leyard ERO-LED. Сенсорні дисплеї часто обмежені розміром 16: 9, але індивідуальне сенсорне рішення відкриває двері для більш широкої різноманітності розмірів і форм сенсорних відеостін. Спеціальне рішення пропонує 32 точки дотику і захист Leyard ERO-LED.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну СВІТЛОДІОДНА ВІДЕОСТІНА TWA SERIES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені