СВІТЛОДІОДНА ВІДЕОСТІНА LEYARD TWS SERIES

Leyard TWS Series

Leyard TWS Series – це сімейство універсальних світлодіодних відеостін з надмалим кроком, доступних з кроком пікселя 0,9, 1,2, 1,5 і 1,8 міліметра. Завдяки зручній діагоналі 27 дюймів, моноблочна конструкція підходить для широкого діапазону умов установки з малим кроком. Серія Leyard TWS легка і проста в обігу, що робить її привабливим рішенням для вигнутих гранованих відеостін, підвісних відеостін або традиційних відеостін, що вважають за краще компактне рішення з дрібним кроком.

Як інтерактивного світлодіодного сенсорного рішення Leyard® LED MultiTouch є повністю безшовне інтерактивне світлодіодне рішення для відео стіни для деяких моделей Leyard TWS. Для середовищ з інтенсивним рухом технологія Leyard ERO-LED доступна для деяких моделей Leyard серії TWS.

Серія Leyard TWS відрізняється кроком і оптичними характеристиками, придатними для вимогливих візуальних додатків, і пропонує варіанти резервування відео і силових кабелів. Серія Leyard TWS – відмінне рішення для широкого спектру додатків з високою роздільною здатністю.

Підходить для різних умов установки

27-дюймові світлодіодні відео стіни Leyard TWS Series відрізняються універсальної і простий в розгортанні конструкцією, яка розширює можливості застосування і підвищує ефективність установки. Завдяки співвідношенню сторін 16: 9, серія Leyard TWS ідеально підходить для вирішення Full HD, 4K і 8K. Розмір світлодіодних дисплеїв Leyard TWS Series добре підходить для невеликих або великих просторів, а також для увігнутих вигнутих відеостін. Конструкція Leyard TWS Series виконана в легкому, термоеффектівном корпусі з магнієвого сплаву, що забезпечує покращений відвід тепла і більш швидке і легке обслуговування однією людиною під час установки.

Співвідношення сторін 16: 9 для популярних дозволів

Дисплеї Leyard серії TWS мають співвідношення сторін 16: 9, яке гарантує, що кожен крок пікселя призначений для точного досягнення дозволів Full HD, 4K або 8K. Дисплеї Leyard серії TWS також можуть бути налаштовані в будь-який масив відеостін для задоволення самого широкого спектру вимог додатків.

Компактний, надійний і простий в обслуговуванні

Серія Leyard TWS спроектована так, щоб забезпечити швидку установку і обслуговування. Кожен дисплей Leyard TWS Series включає в себе дві стандартні пари входу і виходу HDMI, що відповідають вимогам стандарту HDCP і надмірності. Світлодіодні дисплеї Leyard серії TWS доступні з одним або двома блоками живлення, а варіант з двома блоками живлення додає рівень резервування. Для швидкого обслуговування доступ до компонентів серії Leyard TWS можна отримати, знявши задню кришку. Компактна універсальна конструкція Leyard TWS Series дозволяє розміщувати харчування, управління і резервування відеосигналу в одному місці, не вимагаючи зовнішніх блоків або перетворювачів.

Підвищена енергоефективність

Leyard TWS Series забезпечує підвищену енергоефективність завдяки Leyard® DriveSense ™, патентованому драйверу, контролера і конструкції світлодіодного модуля. Leyard DriveSense допомагає продовжити термін служби продукту, забезпечуючи однорідний колір і яскравість при одночасному зниженні тепловиділення, вимог до клімат-контролю і енергоспоживання.

Комплексні можливості управління зображенням

Для управління зображенням світлодіодним відео стіни в Leyard TWS Series використовується програмне забезпечення Leyard® LED Control для налаштування і регулювання зображення. Програмне забезпечення на базі Windows® обмінюється даними з відеостіною через локальну мережу, що дозволяє налаштовувати і контролювати такі параметри, як яскравість, колірний простір RGB і гамма-шкала сірого. Він дозволяє виконувати електронну корекцію швів для оптимізації однорідності навіть на самих ідеально встановлених відео стіни. Світлодіодні дисплеї Leyard TWS Series також підтримують набір послідовних команд, які можна викликати через RS232 або LAN-з’єднання.

Додана захист з поліпшеним зовнішнім виглядом

Leyard® ERO-LED ™ – це запатентований захисне покриття, що наноситься виключно на кращі в своєму класі світлодіодні дисплеї Leyard®, що забезпечує захист і довговічність в умовах інтенсивного руху за розумною ціною. Відкриваючи нові можливості для світлодіодних дисплеїв з дрібним кроком, Leyard ERO-LED покращує візуальні характеристики світлодіодним відео стіни за рахунок значного збільшення різноманітності в навколишньому світі і поліпшених характеристик поза осі.

Включити інтерактивність

Коли потрібні сенсорні можливості, відео стіни Leyard серії TWS можна оптимізувати для інтерактивності за допомогою спеціальної сенсорної системи і Leyard ERO-LED. Сенсорні дисплеї часто обмежені розміром 16: 9, але індивідуальне сенсорне рішення відкриває двері для більш широкої різноманітності розмірів і форм сенсорних відеостін. Спеціальне рішення пропонує 32 точки дотику і захист Leyard ERO-LED.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну СВІТЛОДІОДНА ВІДЕОСТІНА LEYARD TWS SERIES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені