СВІТЛОДІОДНА ВІДЕОСТІНА LEYARD TVH SERIES

Leyard TVH Series

Серія Planar® TVH – це високопродуктивна світлодіодна відеостіна з дрібним кроком, доступна з кроком пікселя 1,6 мм. Серія Planar TVH забезпечує краще в галузі якість зображення і відрізняється передовою конструкцією, що забезпечує високу надійність для ряду вимогливих додатків всередині приміщень.

Перевірена якість зображення завдяки дизайну

Серія Planar TVH відрізняється єдиною архітектурою, форм-фактором, варіантами монтажу, програмним управлінням, а також системами харчування і відео, завдяки чому серія Planar TVH підходить для широкого діапазону додатків і середовищ з дрібним кроком. Компактний світлодіодний шафа 19,5 дюйма (400 x 300 мм) простий у використанні і ідеально підходить для будь-якого розміру або конфігурації відео стіни. Оптимізований для співвідношення сторін екрану 16: 9, світлодіодний екран для відео стіни Planar TVH Series легко масштабується для існуючого Full HD-контент і джерела.
Серія Planar TVH забезпечує чітке і висококонтрастне зображення завдяки чорній смолі Planar® MicroGrid Shader ™, що забезпечує найглибший рівень чорного. Широкі кути огляду забезпечують чудову однорідність поза осі, а розширена калібрування забезпечує максимальну однорідність кольору і яскравості навіть на найбільших відео стіни.

Розроблено для цілодобової роботи

Кожен світлодіодний екран для відео стіни Planar TVH Series доступний з опцією резервного відео і харчування для забезпечення безперервної роботи в складних умовах.

Адаптується практично до будь-якого додатка

Серія Planar TVH успішно застосовується для вирішення широкого кола складних завдань всередині приміщень. Елегантний корпус можна встановити в вигнуті відео стіни з гладкими гранями, він точно підходить практично до будь-якого розміру відео стіни, а також безшумний і тихий для роботи в умовах низького рівня шуму. Продукт включає в себе управляє програмне забезпечення, тому відеостіну можна точно налаштувати відповідно до потреб конкретного додатка, створюючи точно відкалібрований і цілісний полотно для відео стіни для кожної конкретної установки.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну СВІТЛОДІОДНА ВІДЕОСТІНА LEYARD TVH SERIES

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені