Leyard CarbonLight CLM

Сітчасті світлодіодні дисплеї
Серія прозорих сітчастих дисплеїв для оренди і розміщення, доступних з кроком 6,9 і 10,4 пікселів

Електронне табло Leyard® CarbonLight ™ – це комплексна лінійка світлодіодних дисплеїв, розроблених спеціально для оренди і розміщення, а також для стаціонарних і гнучких установок. Електронне табло Leyard CarbonLight – від підвісних вивісок до статі і плавно вигнутих відеостін – являють собою широкий спектр унікальних світлодіодних дисплеїв для привабливих і креативних інсталяцій в громадських місцях.

Світлодіодні дисплеї Leyard CarbonLight, що складаються з шести продуктових лінійок, розроблених для різних цілей, мають запатентовану конструкцію з вуглецевого волокна, яка робить їх унікально легкими, тонкими і міцними. Їх вдосконалена механічна конструкція і інноваційні особливості роблять можливим швидкий і універсальний монтаж. Дисплей Leyard CarbonLight легко адаптується до внутрішніх, зовнішніх, підвісним, підлоговим, скошеним по кутах і навіть плавно вигнутим відео стіни.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну Leyard CarbonLight CLM

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені