Відеостіни (DLP) із зворотною проекцією

ВІДЕОСТІНА EYEVISTM TRP SERIES ІЗ ЗВОРОТНОЮ ПРОЕКЦІЄЮ

Серія eyevis ™ TRP – перша в галузі лінійка відеостін із зворотною проекцією DLP®, заснована на архітектурі Tilt & Roll компанії Texas Instrument, що забезпечує високу яскравість при низькому енергоспоживанні. Доступні в розмірах 50 або 60 дюймів з роздільною здатністю Full HD, серія eyevis TRP забезпечує достатню яскравість для більшості додатків із споживаною потужністю менше 70 Вт, що є важливою віхою в технології відображення зворотної проекції DLP®.

Піксельна архітектура нахилу і повороту

Технологія Tilt & Roll серії eyevis TRP має інноваційну піксельну архітектуру, розроблену Texas Instruments, яка нахиляє окремі мікродзеркала на мікросхемі DMD, що дозволяє створювати більш компактні й ефективні проекційні механізми. Компактна архітектура світлового двигуна дозволяє спростити конструкцію корпусу в формі куба, спростити установку і забезпечити низьку ціну початкового рівня.

Автоматичне регулювання кольору і яскравості

Вбудована настройка кольору Eyevis ™ Auto Color Tracking (ACT) забезпечує постійне відображення яскравості і кольору на всіх дисплеях відео стіни. Ця повністю автоматична функція постійно вимірює колір і яскравість за допомогою внутрішніх датчиків і налаштовує усі без винятку дисплеї у відеостіні на загальні значення для досягнення стабільної якості зображення на відео стіні серії eyevis TRP.

Система охолодження з тепловими трубками

Серія eyevis TRP оснащена інноваційною системою охолодження з тепловими трубками, яка забезпечує високодинамічний, швидкий і ефективний відвід тепла, забезпечуючи високу надійність та ефективність роботи. Трьох канальний датчик постійного контролю температури світлодіода, розташований безпосередньо на світлодіодах. У малоймовірному випадку відмови системи охолодження, якщо температура навколишнього середовища перевищує допустимі значення, система охолодження автоматично знижує продуктивність світлодіода для збереження зображення.

Читати повністю

Параметри

 • Є в розмірах 50 або 60 дюймів з роздільною здатністю Full HD
 • Низький рівень споживання енергії
 • Безкомпромісна якість зображення
 • Розроблена для спрощеної установки
 • Дуже низьке енергоспоживання (тип. 63 Вт / макс. 98 Вт)
 • Відображення з точністю до пікселів (без спотворень, має високу якість зображення)
 • Механічно міцний і самонесучий (без будівельного комплекту)
 • «Справжній» кубічний корпус (без сходинок, простий монтаж)
 • Проекційний модуль в «Одномодульному виконанні» (без незакріплених компонентів)
 • Швидка заміна всього проекційного модулю, простота обслуговування
 • Низька ціна початкового рівня
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну ВІДЕОСТІНА EYEVISTM TRP SERIES ІЗ ЗВОРОТНОЮ ПРОЕКЦІЄЮ

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені