Відеостіни (DLP) із зворотною проекцією

ВІДЕОСТІНА EYEVISTM SLIM SERIES ІЗ ЗВОРОТНОЮ ПРОЕКЦІЄЮ

Серія eyevis ™ SLIM – це лінійка дисплеїв для відеостін із зворотною проекцією DLP® з найтоншим профілем для роботи в умовах обмеженого простору. Серія eyevis SLIM, доступна в розмірах 50, 60 і 70 дюймів, має роздільну здатність Full HD з глибиною всього 432 мм (12 дюймів). Доступ спереду і ззаду забезпечує легку установку і обслуговування. Під час технічного обслуговування проекційні модулі можна легко зняти і замінити на резервний блок для мінімального часу простою. Завдяки технології 120 Гц, серія eyevis SLIM може відтворювати стереоскопічне 3D з використанням активних очок для професійної 3D-візуалізації.

Завдяки міцному металевому корпусу та перевіреною технологією затиску дискретного екрану eyevis ™, серія eyevis SLIM є рішення для відео стіни з мінімальними рамками. Самонесучий корпус дисплея не вимагає додаткових опорних конструкцій, що дозволяє монтувати дисплей на стіні.

Автоматичне регулювання кольору і яскравості

Вбудована настройка кольору Eyevis ™ Auto Color Tracking (ACT) забезпечує постійне відображення яскравості і кольорів на всіх дисплеях відео стіни. Ця повністю автоматична функція постійно вимірює колір та яскравість за допомогою внутрішніх датчиків і налаштовує на всіх без винятку дисплеях в відеостіні загальні значення для досягнення стабільної якості зображення на відео стіни серії eyevis SLIM.

Система охолодження з тепловими трубками

Серія eyevis SLIM оснащена інноваційною системою охолодження з тепловими трубками, яка забезпечує високодинамічний, швидкий і ефективний відвід тепла, забезпечуючи високу надійність і ефективність роботи. Трьох канальний датчик постійного контролю температури світлодіода розташований безпосередньо на світлодіодах. У малоймовірному випадку відмови системи охолодження, якщо температура навколишнього середовища перевищує допустимі значення, система охолодження автоматично знижує продуктивність світлодіода для збереження зображення.

Параметри

 • Доступні розміри 50, 60 або 70 дюймів
 • Роздільна здатність Full HD
 • Екран зворотної проекції з найтоншим профілем
 • Призначений для цілодобової роботи 24/7
 • Простота використання завдяки повній установці спереду або ззаду
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну ВІДЕОСТІНА EYEVISTM SLIM SERIES ІЗ ЗВОРОТНОЮ ПРОЕКЦІЄЮ

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені