Відеостіни (DLP) із зворотною проекцією

ВІДЕОСТІНА EYEVISTM 2004 SERIES ІЗ ЗВОРОТНОЮ ПРОЕКЦІЄЮ

Високопродуктивні відео стіни із зворотною проекцією для цілодобової роботи

Серія eyevis ™ 2004 – це лінійка дисплеїв для відеостін із зворотною проекцією DLP®, які забезпечують найвищу яскравість і призначені для роботи в режимі 24×7. Доступні з роздільною здатністю SXGA + (1400×1050), Full HD (1920×1080), WUXGA (1920×1200) і WQXGA (2560×1600). Серія eyevis 2004 оснащена новітньою світлодіодною технологією і забезпечує більш високу яскравість, забезпечуючи рішення для відео стіни із зворотною проекцією для більш широкого діапазону використання.

Серія eyevis 2004 має єдиний модульний корпус, що скорочує кількість вузлів на дисплеї і забезпечує швидку і спрощену установку без додаткових складальних конструкцій.

Автоматичне регулювання кольору і яскравості

Вбудована настройка кольору Eyevis ™ Auto Color Tracking (ACT) забезпечує постійне відображення яскравості і квітів на всіх дисплеях відео стіни. Ця повністю автоматична функція постійно вимірює кольоровість і яскравість за допомогою внутрішніх датчиків і налаштовує усіх без винятку дисплеях на відео стіни на загальні значення для досягнення стабільної якості зображення на відео стіни серії Eyevis 2004.

Система охолодження з тепловими трубками

Серія eyevis 2004 відрізняється інноваційною системою охолодження з тепловими трубками, яка забезпечує високодинамічний, швидкий і ефективний відвід тепла, забезпечуючи високу надійність і ефективність роботи. Трьохканальний датчик постійного контролю температури світлодіода розташований безпосередньо на світлодіодах. У малоймовірному випадку відмови системи охолодження або перевищенні допустимих значень температури навколишнього середовища, система охолодження автоматично знижує продуктивність світлодіода для збереження зображення.

Параметри

 • Доступні розміри 50, 60, 70 і 80 дюймів.
 • Рішення із роздільною здатністю: SXGA +, Full HD, WUXGA і WQXGA
 • Висока яскравість
 • Безкомпромісна якість зображення
 • Розроблено для цілодобової роботи
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну ВІДЕОСТІНА EYEVISTM 2004 SERIES ІЗ ЗВОРОТНОЮ ПРОЕКЦІЄЮ

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені