СИСТЕМА ВІДЕОСТІН CLARITY MATRIX G3

Система відеостін Clarity® Matrix® G3 LX з ЖК-дисплеєм розроблена для забезпечення видатної продуктивності мозаїчного зображення і критично важливою надійності при низькому енергоспоживанні в середовищах з контрольованим умов освітлення. Clarity Matrix G3 LX поєднує в собі стандартні РК-дисплеї з яскравістю 500 ніт і ультратонкої рамкою з удосконаленнями нового покоління для обробки відео, установки, управління і зовнішньої електроніки, щоб надати провідне в галузі рішення для відеостін для додатків, яким потрібна більш низьке енергоспоживання.

Максимальна візуальна продуктивність

Clarity Matrix G3 LX може похвалитися вузькими плитковими лицьовими панелями з шириною лицьовій панелі всього 0,88 мм між сусідніми ЖК-дисплеями, що забезпечує практично безшовне рішення для відео стіни. Clarity Matrix G3 MX забезпечує безкомпромісні візуальні характеристики з чудовою якістю зображення, ідеально вирівняні панелями і надвисокою роздільною здатністю. Він також включає в себе монтажну систему Planar® EasyAxis ™, яка забезпечує глибину установки всього 3,6 дюйма (91 мм) – найтоншу в галузі – для ідеального вирівнювання між панелями. Clarity Matrix G3 MX доступна з Planar® ERO-LCD ™, передньою панеллю з оптично клеєного скла, яка забезпечує підвищену міцність і оптичні характеристики для громадських місць або інтерактивних сенсорних додатків. У серію також входить програмне забезпечення Planar® WallDirector ™, яке значно скорочує час, що витрачається на налаштування, експлуатацію та моніторинг відео стіни.

Розширена обробка відео стіни

Clarity Matrix G3 LX тепер виводить вбудовану обробку відео стіни на новий рівень за допомогою зовнішнього видеоконтроллера Planar® WallDirector ™, ставши першим рішенням на ринку для відео стіни з ЖК-дисплеєм, в яку вбудовано розширена обробка відео безпосередньо в продукт, забезпечуючи високу продуктивність. до (9) виходів 1920×1080 і можливості повною настінного 3×3 від одного контролера 1U.

Покращена обробка відео стіни Planar® Big Picture Plus ™ забезпечує більш широку обробку відео стіни як на дисплеї, так і за її межами, а також може масштабувати джерела по всій відеостіні або будь-якої частини відео стіни, включаючи кілька сигналів 4K @ 60 Гц.

Використовуючи 4K quadview, користувачі можуть комбінувати контент з більшої кількості незалежних джерел, накладати менше зображення на більшу за допомогою Picture-in-Picture (PiP) і включати до чотирьох унікальних джерел зображень на одному дисплеї. Clarity Matrix G3 MX підтримує новітні стандарти підключення 4K, включаючи HDMI 2.0 і DisplayPort 1.2, пропонуючи клієнтам гнучкість при побудові інфраструктури відео.

Інтегрована синхронізація з технологією Genlock

Clarity Matrix G3 LX також включає в себе технологію Genlock Planar® WallSync ™, що робить його першої в галузі повністю інтегрованої синхронізованою відеостіною. Planar WallSync вирішує проблеми синхронізації і синхронізації відео стіни за рахунок включення функції Smart Genlock, яка автоматично забезпечує ідеально синхронізоване відтворення відео без ручного налаштування. Planar WallSync підтримує синхронізацію як з підключеними відеоджерелами, так і з зовнішніми домашніми синхронізаторами.

Planar WallSync також виправляє поширені артефакти розривів відео, що спостерігаються при відтворенні відео, що містить вертикальні елементи вмісту, з горизонтальним рухом або панорамированием.

Розроблено для критично важливих операцій

Clarity Matrix G3 LX відрізняється унікальною зовнішньою конструкцією електроніки, що забезпечує максимальну надійність і мінімальний час простою. Завдяки Planar Remote Power Supply® (RPS) Clarity Matrix G3 виводить свою унікальну архітектуру і критично важливий дизайн на новий рівень. Planar RPS оснащений резервними джерелами живлення n + 1 з можливістю гарячої заміни, резервованими вхідними ланцюгами змінного струму, зниженим тепловим напругою і працездатністю, а також можливостями моніторингу стану.

У разі виходу з ладу відеостіна продовжує працювати без збоїв. Для клієнтів, що доставляють дуже конфіденційну інформацію, опція Clarity® Matrix® Fiber Video Extension забезпечує більш безпечний і дальній варіант для передачі відеосигналу від електроніки Clarity Matrix на дисплеї.

Калібрування і управління однорідністю

Інструмент калібрування Clarity® Matrix® ColorBalance ™ ЖК-відео стіни Clarity Matrix проходять заводське калібрування, щоб забезпечити найвищий рівень візуального одноманітності прямо з коробки. Крім того, дисплеї Clarity Matrix 46 і 55 дюймів можуть бути відкалібровані в польових умовах за допомогою додаткового інструменту калібрування Clarity® Matrix® ColorBalance ™, який складається з фотооптичні датчика і програмного забезпечення, яке легко інтегрується з видеоконтроллером Planar.

Читати повністю

Параметри

 • РК-відеостіна 46, 55 або 65 дюймів з дуже вузькою рамкою і шириною плиткової рамки від 0,88 до 3,7 мм
 • Стандартна яскравість 500 ніт
 • Включає програмне забезпечення Planar WallDirector для спрощення установки, моніторингу та управління
 • Інтегрована технологія Planar WallSync усуває розриви відео і забезпечує синхронізацію genlock
 • Підтримує 4K з частотою до 60 Гц і масштабування
 • Критично важливий дизайн для цілодобової надійності
 • Включає систему кріплення Planar EasyAxis для точного вирівнювання і найтоншого профілю
 • Доступний з захисним склом Planar ERO-LCD
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну СИСТЕМА ВІДЕОСТІН CLARITY MATRIX G3

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені