WAF - Web Application Firewall

KEMP LOADMASTER КОНТРОЛЕР ДОСТАВКИ ДОДАТКІВ (ADC) WEB APPLICATION FIREWALL

Kemp LoadMaster – це відзначений нагородами високопродуктивний контролер доставки додатків (ADC), що забезпечує доступність, масштабованість та безпеку для критичних робочих навантажень клієнтів. LoadMaster забезпечує всебічний розподіл трафіку L7 FIPS 140-2 рівня 1 із постійністю сеансів, перевірку працездатності програми, розвантаженням TLS, відмовою DNS, IPS та кешуванням / стисненням даних. Ці функції поряд із брандмауером веб-додатків (WAF) та службами Edge Security, такими як SSO та попередня аутентифікація, покращують продуктивність програми та безпеку для робочих навантажень програми. Використовуючи гнучку модель споживання додатків з необмеженою пропускною здатністю, прогнозованою аналітикою додатків та автоматичним вирішенням проблем, Kemp спрощує способи оптимізації, аналізу та захисту своїх програм у приватних та багатохмарних середовищах. Kemp LoadMaster може бути розгорнутий у декількох форм-факторах, включаючи апаратне, віртуальне, та хмарне.

Значення рішення

Клієнти, які впроваджують BMC Remedy, хочуть забезпечити найкращу доступність, а також продуктивність та безпеку. Kemp LoadMaster забезпечує цю функцію, публікуючи компоненти середнього рівня та AR-сервер BMC Remedy. Kemp LoadMaster, будучи контролером доставки додатків або балансувальником навантаження, розподіляє трафік на декілька серверів середнього рівня та AR-серверів, оптимізуючи продуктивність BMC Remedy. У випадку, якщо сервер переходить в автономний режим або для планового технічного обслуговування, або через збій системи, балансир навантаження направляє весь трафік на інші справні екземпляри. Для подальшого підвищення продуктивності BMC Remedy Mid Tier, Kemp LoadMaster може бути налаштований на забезпечення розвантаження TLS. Це дозволить усім клієнтам використовувати зашифроване з’єднання (SSL / TLS) з балансиром навантаження, щоб задовольнити будь-які вимоги безпеки. Потім з’єднання з балансувача навантаження до серверів BMC Remedy Mid Tier можуть бути незашифрованими, що зменшує будь-які накладні витрати SSL / TLS на серверних системах. Цей підхід забезпечує як безпеку, так і продуктивність, включаючи необхідну доступність для постійного використання додатків.

Коли BMC Remedy розгортається на кількох сайтах, Kemp LoadMaster Global Server Balancing Load (GSLB) або GEO може використовуватися для автоматичного перенаправлення клієнтів на сайт, який не тільки доступний, але може забезпечити найкращу продуктивність. Ця стійкість веб-сайту забезпечить підключення клієнтів навіть у випадку повного відключення сайту.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну KEMP LOADMASTER КОНТРОЛЕР ДОСТАВКИ ДОДАТКІВ (ADC) WEB APPLICATION FIREWALL

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені