Точка доступу BT11

Ключові особливості точки доступу BT11

Розгортання Всередині приміщення
Стандарт Wi-Fi Не вказано
Тридіапазонний Wi-Fi Ні
Варіанти антени Внутрішні
Virtual Bluetooth LE Так

Огляд точки доступу BT11

Juniper BT11 – це точка доступу корпоративного класу для Bluetooth® Low Energy (технологія з низьким енергоспоживанням). BT11 використовує запатентовані антени віртуального BLE (vBLE), хмарні сервіси Juniper Mist і модуль штучного інтелекту Mist для забезпечення можливостей визначення місцезнаходження, такі як: залученість користувачів, розташування ресурсів, аналітика, різні приклади використання відстеження контактів та соціальної дистанції. Усунувши потребу в маячках BLE на базі акумуляторів і ручного калібрування, Juniper BT11 дає змогу ефективно розгортати та масштабувати сервіси визначення місця розташування в приміщеннях.

Переваги точки доступу BT11

Віртуальні маячки
 • Запатентована технологія віртуального Bluetooth® LE (vBLE) дає змогу розгортати та легко пересувати віртуальні маячки (або робити такі дії за допомогою API). Така технологія усуває потребу у фізичних маячках. BT11 працює разом із хмарною архітектурою Juniper Mist для підтримки високоточних корпоративних служб визначення місця розташування Bluetooth® LE з використанням віртуальних маяків.
Немає потреби в калібруванні вручну
 • За допомогою машинного навчання Juniper Mist безперервно збирає дані в режимі реального часу з усіх мобільних пристроїв для забезпечення точної оцінки місця розташування без перевірки за допомогою Bluetooth® LE на об'єкті.
Точність розташування та продуктивність
 • Динамічна 16-елементна антена віртуального Bluetooth® LE (vBLE) у точках доступу компанії Juniper Networks у поєднанні з машинним навчанням у хмарі Juniper Mist забезпечує точність розташування від 1 до 3 метрів для мобільних пристроїв і ресурсів Bluetooth® LE.
Преміум-аналітика
 • Сервіси Mist Wi-Fi Assurance залученості користувачів і візуалізації ресурсів компанії Juniper Networks містять базову аналітику для аналізу даних за останні 30 днів, спрощуючи процес вилучення аналітики мережі на вашому підприємстві. Ви можете використовувати її для належної адаптації ресурсів підтримки або впровадження сервісів преміум-класу.
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну Точка доступу BT11

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені