Точка доступу AP63

Ключові особливості точки доступу AP63

Розгортання За межами приміщення
Стандарт Wi-Fi 802.11ax (Wi-Fi 6); 4×4: 4
Тридіапазонний Wi-Fi Так
Варіанти антени Внутрішні/зовнішні
Virtual Bluetooth LE Так

Огляд точки доступу AP63

Точка доступу AP63 для під’єднання до мережі Wi-Fi 6 (802.11ax) дозволяє високопродуктивно використовувати Wi-Fi для забезпечення безперервності бізнесу та ефективності роботи підприємства поза межами приміщень. AP63 об’єднує запатентовані можливості ШІ Mist Juniper для стандарта AX і динамічну віртуальну систему антен на базі технології Bluetooth® з низьким енергоспоживанням (vBLE) для автоматизації роботи мережі та підвищення продуктивності Wi-Fi. Інтегровані технології AP63 забезпечують отримання аналітичних даних мережі в режимі реального часу та роботу служб визначення місця розташування, зокрема залученості користувачів, розташування ресурсів і відстеження контактів компанії Juniper Networks. Такі служби визначення місця розташування працюють без необхідності маячків BLE на основі акумуляторів і калібрування вручну.

Переваги точки доступу AP63

Високопродуктивна зовнішня мережа Wi-Fi 802.11ax і Bluetooth® LE
 • Серія AP63 для зовнішнього використання містить точки доступу 4×4 802.11ax для трьохдіапазонного бездротового зв'язку. Вони забезпечують максимальну швидкість передавання даних 2400 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц та 1148 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц. Третій радіомодуль функціонує як датчик мережі, місця розташування та безпеки, клієнтський радіомодуль використовується для випробувань у синтетичній схемі та як пристрій контролю спектра.
Автоматична оптимізація радіочастот
 • Керування радіоресурсами автоматизує динамічний канал і контроль живлення, враховуючи Wi-Fi і зовнішні джерела перешкод за допомогою спеціального радіодатчика. Штучний інтелект Mist постійно відстежує зону покриття та показники очікування рівня обслуговування пропускної здатності, а також оптимізує радіочастоти.
Виняткова аналітика
 • Спеціалізований двосмуговий радіомодуль збирає дані для системи попереджувального аналізу та кореляції (PACE), на яку подано патентну заявку. Точка доступу AP63 проводить аналіз взаємодії з користувачами, кореляцію проблем і автоматичне виявлення їх першопричин.
Динамічне налаштування
 • Ця функція лишає ІТ-фахівців необхідності стежити за тим, щоб точка доступу не втратила з'єднання або будь-які сервіси були доступні.
Точне визначення місця розташування об'єктів у приміщеннях
 • AP63 оснащена віртуальною системою антен Bluetooth LE (vBLE) з 16 елементами, яка керується хмарною архітектурою Juniper Mist через хмарні сервіси BLE. Це рішення дозволяє використовувати AP63 для визнаяення місцезнаходження об'єктів, пошуку шляхів, обміну повідомленнями про наближення, а також для відстеження контрактів і соціальної дистанції без додаткового апаратного обладнання (наприклад, маячків, які працюють від акумулятора). Пасивні антени підвищують потужність одного передавача і створюють спрямовані радіопромені для точного виявлення відстані та місцезнаходження з точністю від 1 до 3 метрів.
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну Точка доступу AP63

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені