Точка доступу AP43

Ключові особливості точки доступу AP43

Розгортання Всередині приміщення
Стандарт Wi-Fi 802.11ax (W-Fi 6): 4×4:4
Тридіапазонний Wi-Fi Так
Варіанти антени Внутрішні/зовнішні
Virtual Bluetooth LE Так
Інтерфейс IoT Так
Датчики IoT Вологість, тиск, температура

Огляд точки доступу AP43

Високопродуктивні точки доступу AP43 для Wi-Fi 6 (802.11ax) компанії Juniper Networks інтегрують запатентовані можливості віртуальних технологій Bluetooth® LE (vBLE) та Інтернету речей (IoT) для інноваційного управління мережею та виняткової якості сервісу для користувачів.

Точки доступу серії AP43 працюють разом із хмарною архітектурою Juniper Mist на базі Mist AI, для збору та аналізу метаданих усіх бездротових користувачів у режимі реального часу. Це забезпечує швидке виявлення проблем та їх причин за допомогою прогнозованих рекомендацій, попереднього пошуку та усунення несправностей.

Серія AP43 має динамічну систему 16-ти елементних антен vBLE для точних і масштабованих сервісів визначення місця розташування, таких як: залученість користувачів, візуалізація ресурсів та відстеження контактів. Такі функції реалізуються без використання BLE-маяків, які працюють від акумуляторної батареї та ручного калібрування. Завдяки інтегрованим IoT-датчикам і порту інтерфейсу, який може контролювати аналогові/цифрові пристрої, серія AP43 забезпечує можливість новітніх способів використання залежно від місця розташування таких, як: бронювання конференц-залів, блокування дверей та керування камерою.

Переваги точки доступу AP43

Високопродуктивний доступ до мережі Wi-Fi
 • Точки доступу серії AP43 підтримують потрійний радіомодуль 4x4 802.11ax з максимальними швидкостями передавання даних 2400 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц і 1148 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц.
Просте хмарне налаштування та оновлення
 • Точка доступу серії AP43 автоматично підключається до хмари Juniper Mist, завантажує її конфігурацію і з'єднується з відповідною мережею. Оновлення вбудованого ПЗ отримуються та встановлюються автоматично, що забезпечує актуальність мережі завдяки впровадженню нових функцій, виправлень помилок і оновлень системи безпеки.
Виняткова аналітик
 • Спеціалізований двосмуговий радіомодуль збирає дані для системи попереджувального аналізу та кореляції PACE, на яку подано патентну заявку. Точка доступу AP43 використовує машинне навчання для аналізу якості сервісу для користувачів, кореляції проблем і автоматичного виявлення їх першопричин.
Автоматична оптимізація радіочастот
 • Управління радіоресурсами автоматизує динамічний канал і контроль живлення, враховуючи Wi-Fi і зовнішні джерела перешкод за допомогою спеціального радіодатчика. Модуль ШІ Mist оптимізує радіочастоти та постійно відстежує зону покриття та показники рівня обслуговування пропускної здатності SLE.
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Оберіть категорію*
  Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
  Дізнатися ціну Точка доступу AP43

   Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені