Database security

IMPERVA SECURESPHERE DB SECURITY – СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ТА АУДИТУ БАЗ ДАНИХ

Найкраще у своєму класі рішення зі швидким часом оцінки

Imperva SecureSphere пропонує рішення для моніторингу та аудиту баз даних, яке задовольняє широкому діапазону вимог відповідності – і одночасно забезпечує захист даних у режимі реального часу – з незначним або відсутністю негативного впливу на продуктивність бази даних.

SecureSphere швидко забезпечує позитивну рентабельність інвестицій, централізуючи аудит і захист баз даних у різнорідних корпоративних системах, автоматизуючи процеси та роблячи їх легко повторюваними, одночасно зменшуючи обсяг ресурсів, необхідних для досягнення цілей управління ризиками бази даних.

Підтримка даних включає десятки корпоративних реляційних баз даних та платформ великих даних, таких як Oracle, Microsoft SQL, IBM DB2, Sybase, Informix, Teradata, Postgres, SAP-HANA, Hadoop, MariaDB, MongoDB, Cassandra тощо. Хмарні послуги баз даних від таких постачальників, як Amazon і Microsoft, також підтримується, зокрема служба реляційних баз даних Amazon (RDS).

З ростом розміру компанії зростає кількість баз даних та їх кількість

накопичених конфіденційних даних. SecureSphere використовує автоматизовані процедури для пошуку серверів баз даних і визначення точних даних, а потім може класифікувати дані, щоб допомогти компаніям планувати свої програми, системи та політики щодо зменшення ризику.

Постійний моніторинг з розподілом обов’язків SecureSphere фіксує та аналізує всю діяльність у базі даних, як від користувачів програми, так і від привілейованих облікових записів користувачів, надаючи детальну аудиторську тематику, яка показує “Хто, що, коли, де та як” кожної транзакції.

Моніторинг може здійснюватися як мережевими зондами, так і агентами, що базуються на хості.

Застосування політики безпеки

Моніторинг політики безпеки та відповідності виконується в окремих, але паралельних каналах, що дозволяє SecureSphere кешувати дані аудиту високої точності, одночасно переглядаючи інформацію про безпеку в режимі реального часу. Інші рішення для моніторингу баз даних, які не використовують окремі канали відповідності та безпеки, не можуть швидко реагувати на порушення безпеки.

Виявлення атак у режимі реального часу – це єдиний ефективний спосіб запобігти хакерам отримати ваші дані. SecureSphere використовує канал захисту для пошуку атак на мережеві протоколи, операційні системи, а також на активність SQL на рівні додатків.

SecureSphere усуває окремі точки відмови за допомогою активного резервування, кластеризації та з’єднань між агентами, які можуть збалансувати себе та переміщатися по кластерах за необхідності, тим самим допомагаючи підтримувати безвідмовну систему з безперебійною видимістю.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну IMPERVA SECURESPHERE DB SECURITY – СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ТА АУДИТУ БАЗ ДАНИХ

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені