Database security

ПЛАТФОРМА ЗАХИСТУ ДАНИХ IBM GUARDIUM DATA PROTECTION

Ця потужна платформа надає засоби аналізу і контролю в реальному часі, а також засоби автоматизації контролю за дотриманням вимог:

– Виявлення і класифікація даних

– Сканування вразливостей і оцінки ризиків

– Моніторинг дій з даними і попередження

– Шифрування, блокування, маскування і карантин

– Звіти та аудит у відповідності вимогам

– Розширена аналітика захисту даних

– Три компонента розумного захисту даних

Візуалізація і аналіз ризиків, пов’язаних з даними, для прийняття обґрунтованих заходів.

Менше зусиль для мінімізації ризиків безпеки даних з метою підвищення ефективності роботи співробітників.

Масштабування в міру впровадження інновацій

Ефективне впровадження нових технологій і реагування на нові регламенти для підтримки безпечної трансформації бізнесу відповідно до нормативних вимог.

Засоби виявлення і класифікації даних, а також сканування для пошуку вразливостей нового покоління дають можливість в автоматичному режимі дізнатися, які конфіденційні або регламентовані дані є у вашій організації. Потім можна виявити вразливості і помилки в конфігурації баз даних і отримати рекомендації по їх усуненню.

Моніторинг дій з даними, захист даних і звітність про відповідність вимогам.

Традиційні, ручні підходи до захисту даних не дозволяють забезпечити поділ обов’язків, розпізнавати в реальному часі підозрілі дії, отримувати результати в єдиній формі та відповідним чином реагувати. Рішення Guardium Data Protection допомагають контролювати всі операції з даними в базах даних, файлах, хмарах, середовищах мейнфреймів, сховищах великих даних і контейнерах, а також проводити їх аудит. Єдиний користувальницький інтерфейс представляє основні результати у візуальній формі.

Засоби контролю та когнітивної аналітики в режимі реального часу забезпечують захист конфіденційних даних, а готові звіти та робочі процеси допомагають прискорити перевірку на відповідність вимогам GDPR, CCPA, HIPAA, PCI-DSS, SOX та інших стандартів.

IBM Security Guardium призначений для захисту критичних даних, де б вони не знаходились. Ця комплексна платформа захисту даних надає командам безпеки можливість автоматично аналізувати те, що відбувається в середовищі даних, щоб мінімізувати ризик та захистити конфіденційну інформацію.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну ПЛАТФОРМА ЗАХИСТУ ДАНИХ IBM GUARDIUM DATA PROTECTION

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені