DLP - Data Loss Prevention

СИСТЕМА ЗАХИСТУ ВІД ВИТОКІВ ІНФОРМАЦІЇ GTB ENTERPRISE-CLASS DLP SUITE

GTB Enterprise-Class DLP Suite – система забезпечує захист від витоків інформації. Завдяки своїй модульності вона забезпечує високу ефективність виявлення конфіденційних даних в трафіку компанії. При цьому надаються надійні засоби для ретроспективного аналізу подій по базі збережених інцидентів порушення використання конфіденційної інформації. В процесі роботи GTB DLP Suite перехоплює і аналізує трафік, що передається по мережі, і контролює доступ до інформації на всіх мережевих пристроях і сховищах. Для того, щоб позначити конфіденційні дані використовуються цифрові відбитки, словники та шаблони даних, створюються вибірки таблиць і баз даних.

Передана інформація аналізується за всіма популярних протоколів передачі: FTP, IMAP, SSH, SSL, IRC, ICQ та багатьом іншим. DLP-система дозволяє перевіряти файли MS Office, заархівовані файли, файли формату PDF і інші. У високонавантажених мережах при роботі з даними у GTB DLP Suite можуть виникнути складності, для цього використовується балансування мережного навантаження, при цьому максимальне навантаження на один кластер не може перевищувати 100 Мбіт/с. Контроль даних здійснюється на всіх комп’ютерних системах компанії, при необхідності передані дані можуть бути зашифровані.

Читати повністю
Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну СИСТЕМА ЗАХИСТУ ВІД ВИТОКІВ ІНФОРМАЦІЇ GTB ENTERPRISE-CLASS DLP SUITE

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені