MFA, 2FA Multi-factor authentication

ГЕНЕРАТОР ОДНОРАЗОВИХ ПАРОЛІВ FORTINET FORTITOKEN MOBILE (FTM)

Fortinet FortiToken Mobile (FTM) – це додаток для мобільних пристроїв, що відповідає вимогам OATH, призначене для створення одноразових паролів (OTP) із в’язкою за часом та подіями.

Пароль не може забезпечити надійний захист мережі від небажаних відвідувачів. Перевірка виключно за допомогою пароля призводить до порушення безпеки, зараження шкідливим ПО та проблеми реалізації політики. Двофакторна перевірка передбачає використання пароля спільно з токеном і сервером перевірки, що істотно підвищує рівень захисту. Авторизовані співробітники отримують захищений доступ до корпоративних ресурсів за допомогою різних пристроїв – від ноутбуків до мобільних телефонів.

FortiToken Mobile – це додаток для мобільних пристроїв під управлінням iOS або Android, дія якого аналогічно апаратному токену. При цьому наше рішення використовує власне апаратне забезпечення самого найбільш розповсюдженого пристрою – мобільного телефону.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну ГЕНЕРАТОР ОДНОРАЗОВИХ ПАРОЛІВ FORTINET FORTITOKEN MOBILE (FTM)

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені