MFA, 2FA Multi-factor authentication

ДВОФАКТОРНА АУТЕНТИФІКАЦІЯ FORTINET FORTITOKEN CLOUD

Fortinet FortiToken Cloud – дозволяє компаніям управляти своїми реалізаціями токенів FortiGate з будь-якого місця з доступом до Інтернету.

Причина багатьох найбільш небезпечних порушень безпеки – використання компрометованих паролів та навчальних записів. Для вирішення цієї проблеми було прискорено введення другого фактора перевірки справжності. Двофакторна перевірка реалізується за допомогою фізичного обладнання або токенів мобільного додатку. Ця технологія ефективно ідентифікує користувачів, виконуючи вхід у мережу. За допомогою рішень FortiToken Cloud всі організації можуть управляти розвертаннями токенів у середах FortiGate з будь-якого розташування з доступом в Інтернеті. Служба включає все необхідне для розробки двофакторних перевірок підключеності в середовищі FortiGate, у тому числі додаток FortiToken Mobile, оснащене push-технологією, яка забезпечує дію кінцевого користувача в процесі двофакторної перевірки для підтвердження.

Виникли питання або потрібна консультація по нашим продуктам і рішенням? Заповніть форму і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

    Оберіть категорію*
    Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені
    Дізнатися ціну ДВОФАКТОРНА АУТЕНТИФІКАЦІЯ FORTINET FORTITOKEN CLOUD

      Поля Ім'я, Оберіть категорію та Телефон або E-mail мають бути заповнені